Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

Pierodam pie jaunās datu apstrādes sistēmas un rēķina izskaidrojuma sadaļām 

Publicēts: 29.02.2024

SIA “Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde” gads iesācies ar jaunas datu apstrādes programmas ieviešanu. Mūsu datu sistēma ir apjomīga un specifiska, nepieciešams ievērot visas datu aizsardzības nianses, tāpēc pāriešana jaunajā sistēmā ir laikietilpīga un pakāpeniska.
 
Kā jau mūsu klienti pamanījuši, piegādātajiem rēķiniem ir jauns izskats, mainījies pakalpojumu sadalījums un precizēti sniegto pakalpojumu nosaukumi.  Turpinām strādāt, lai mūsu klientiem rēķins kopumā un tā iekļauto pakalpojumu sadalījums kļūtu vēl pārskatāmāks un nepārprotams. Jau šobrīd varam teikt, ka  ieviestie jauninājumi ir vērsti, lai nodrošinātu vienotu sapratni par rēķina saturu.
 
Iepriekšējos rēķinos pārvaldīšanas maksas atšifrējums bija norādīts kā dzīvokļa platība + puse no lodžijas platības, (piem. 48.00 m2+3.40 m2/2), bet jaunajos uzreiz tiek norādīta dzīvokļa kopējā platība, par kuru tiek veikts aprēķins (piem.51.4 m2). Rezultāta skaitlis nemainās, bet jaunajā programmā tas tiek uzrādīts jau saskaitīts.
Līdzšinējo rēķinu pozīciju "Pārējie pakalpojumi", kurā tika norādītas kopā saskaitītas gan atkritumu savākšanas, gan ūdenssaimniecības sniegto pakalpojumu sadales, rēķinu piestādīšanas, maksas iekasēšanas un naudas līdzekļu pārskaitīšanas pakalpojuma sniedzējam aprēķina sagatavošanas izmaksas, nomainīja divas atsevišķās rēķina rindas “Sadzīves atkritumu aprēķins” un “Ūdens aprēķins”. Gala summa nemainās, bet tā tiek sadalīta divās pozīcijās un izmaksas ir saskaņā ar mājas dzīvokļu īpašnieku kopības lēmumu.
 
 “Konta apkalpošana” sadaļas vietā tagad ir aile – “Siltumenerģijas individuāla uzskaite”.
 
Turpinām strādāt, lai vēl precīzāk definētu katru pakalpojumu.
 
Aicinām vērīgāk izlasīt visu informāciju, kas redzama rēķinā. Tur redzama, ne tikai informācija par veicamo maksājumu, bet arī aktualitātes, savlaicīgi brīdinājumi. Piemēram, par to ka Jūsu dzīvokļa īpašumā ūdens patēriņa skaitītājiem ir beidzies verifikācijas (Derīgs līdz….) termiņš. Ja skaitītāju nomaiņu nebūsiet veicis, iesniegtie rādījumi netiek ņemti vērā un ūdens aprēķins tiek veikts pēc aprēķinātā normatīva (ūdens patēriņa starpība starp mājas kopējo ūdens skaitītāja uzrādīto patēriņu un individuāli nodoto ūdens skaitītāju, kuri ir derīgi uzskaitei, patēriņa summu, tiek sadalīta uz dzīvokļiem kuros nav uzstādīti, vai nav derīgi uzskaitei ūdens skaitītāji).
 
Aicinām savlaicīgi veikt ūdens skaitītāju verifikāciju!
 
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, bet esam pārliecināti, ka pierodot, mūsu savstarpējā informācijas apmaiņa un pakalpojumu rēķinu izpratne būs tikai labāka.

Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.