Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

Rēķinu sagatavošana par katras konkrētas mājas (un arī dzīvokļa) saņemtajiem pakalpojumiem notiek laika posmā no mēneša 1. līdz 10. datumam par iepriekšējo mēnesi. Rēķinu sagatavošanas laiks ir atkarīgs no iepriekšējā mēnesī veikto pakalpojumu skaita, sarežģītības un arī no māju vecāko aktivitātes, iesniedzot rādījumus par patērēto ūdeni dzīvokļos. Datu sagatavošanas posmā esam saistīti arī ar siltumapgādes uzņēmumu SIA Gren Jelgava, tāpēc jebkura kavēšanās izsauc ķēdes reakciju un novēlotus rēķinus abām organizācijām.


Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.