Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

Rēķinu piegāde katram SIA JNĪP klientam (fiziskai personai) notiek slēgtās aploksnēs uz katru dzīvokļa īpašuma adresi. Respektējot klientu privātumu, no atvērtā rēķina tipa SIA JNĪP jau pirms vairākiem gadiem pārgāja uz aplokšņu tipa piegādi bez papildus maksas.

Par citu piegādes veidu (e-pastu vai citu adresi Jelgavas pilsētā) lūdzam vienoties SIA JNĪP klientu daļā Pulkveža Brieža ielā 26, 9.kab, ierodoties personīgi vai zvanot pa SIA JNĪP klientu apkalpošanas daļas telefonu 63021828.

Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.