Jelgavas Nekustamā īpašuma pārvalde 


SIA “Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde” ir lielākais māju apsaimniekošanas uzņēmums Jelgavā. Tas tika dibināts jau 1998.gadā, apvienojoties četrām namu pārvaldēm un avārijas – remontu uzņēmumam. Sākotnēji mūsu uzņēmējdarbības forma un nosaukums bija PBU “Nekustamā īpašuma pārvalde”, kas vēlāk tika nomainīts uz pašreizējo. Šīs izmaiņas noteica Komerclikums.
 
Apsaimniekojam 415 dzīvojamās ēkas ar aptuveni 14500 dzīvokļiem. Veicam apsaimniekošanas darbu, patērētā ūdens un siltumenerģijas aprēķinu, maksājumu dokumentu (rēķinu) izdruku, iepakošanu aploksnēs un piegādi. 
 
31 daudzdzīvokļu māju sildķermeņus (radiatorus) esam aprīkojuši ar individuālā siltumenerģijas patēriņa uzskaites devējiem "alokatoriem" un apkures izmaksas aprēķinam pēc proporcionālā patēriņa metodes. Esam uzkrājuši lielu pieredzi, jo  kopš 2009./2010.g apkures sezonas veicam aprēķinus pēc šīs metodes.
 
Pašu spēkiem veicam avārijas seku likvidēšanu mūsu apsaimniekojamās mājās un piedāvājam sniegt papildus darbus, tos iepriekš saskaņojot pa diennakts avārijas dienesta telefonu 63020000.

© SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"