Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

Klaiņojošu dzīvnieku izķeršana 

Publicēts: 16.02.2024

Jelgavas pilsētas pašvaldības administratīvajā teritorijā klaiņojošo vai bezpalīdzīgā stāvoklī nonākušo dzīvnieku izķeršanu, to nogādāšanu dzīvnieku patversmē un, ja nepieciešams, eitanāziju, kā arī pirmās neatliekamās veterinārmedicīniskās palīdzības sniegšanu atrastajiem bezpalīdzīgā stāvoklī nonākušajiem dzīvniekiem, organizē SIA “Zemgales EKO”.
 
(Jelgavas pilsētas domes 25.04.2019. lēmumu Nr.5/6 )
 
Privāto teritoriju īpašnieku un  namu apsaimniekotāju pārvaldīšanā esošo daudzdzīvokļu dzīvojamo māju funkcionālajā teritorijā klaiņojošo dzīvnieku izķeršana ir maksas pakalpojums. Saskaņā ar SIA “Zemgales EKO” cenrādi (suns, kaķis, (istabas) sesks) 1 izsaukums izmaksā 36,96 EUR.
 
(Maksa par pakalpojumu noteikta ar Jelgavas pilsētas domes 26.03.2020 lēmumu Nr.4/12.)
 
Tādos gadījumos SIA “Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde” klientiem, viņu dzīvokļu īpašnieku kontaktpersonai jāsazinās ar nekustamā īpašuma pārvaldītāju, kas koordinēs klaiņojošā dzīvnieka izķeršanu un pēc padarītā saskaņā ar SIA “Zemgales EKO” noteikto cenrādi no mājas līdzekļiem iekasēs maksu.
 
Par agresīvu dzīvnieku, kas izrāda agresivitātes pazīmes vai uzbrūk cilvēkam vai citam dzīvniekam, jāziņo Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestādei “Jelgavas  pašvaldības policija” pa bezmaksas tālruni 8550.
 
Pašvaldības īpašumā esošajās teritorijās Jelgavas valstspilsētas iedzīvotāji par klaiņojošiem vai bezsaimnieka dzīvniekiem var ziņot Jelgavas pašvaldības operatīvās informācijas centram pa bezmaksas tālruni 8787 (visu diennakti).
 
Normatīvie akti, kas attiecināmi uz pakalpojumu:
  1. Dzīvnieku aizsardzības likums (01.01.2000.);
  2. elgavas pilsētas pašvaldības saistošie noteikumi Nr.16-12 “Par mājdzīvnieku turēšanu Jelgavas pilsētā” (stājās spēkā 21.05.2016.);
  3. 2019. gada 25.aprīļa Jelgavas pilsētas domes lēmums Nr.5/6 “Pašvaldības funkcijas nodošana Sabiedrībai ar ierobežotu atbildību “Zemgales EKO””;
  4. 2020. gada 26. marta Jelgavas pilsētas domes lēmums Nr.4/12 “Grozījums Jelgavas pilsētas domes 2017. gada 23. novembra lēmumā Nr.13/8 “SIA “Zemgales EKO” maksas pakalpojumu noteikšana””.

Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.