Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

Pirmo reizi Jelgavas kausu basketbolā izcīna "NĪP" 

Publicēts: 29.04.2023

Noslēgusies 2023. gada Jelgavas kausa izcīņa basketbolā. Finālspēlē tikās komandas "NĪP" un "Skandijs/ERTE grupa". Uzvarot ar rezultātu 105:89, kausu ieguva "NĪP" basketbolisti.
 
"Uzskatu, ka kopumā turnīrs ir izdevies – komandas kļuvušas spēcīgākas, ko pierāda tas, ka Dobeles komanda "Skandijs/ERTE grupa" pirmo reizi spēlēja finālā, tāpat bija jaunas komandas, jaunas sejas un nezināmi spēlētāji, kas to visu padara tikai interesantāku. Runājot par pašu fināla spēli, jāsaka, ka mūsu precīzie tālmetieni mums diezgan ātri ļāva izvirzīties komfortablā vadībā. Lai gan arī mums bija kritumi, ne mirkli neradās šaubas par šīs spēles iznākumu un to, ka beidzot izcīnīsim kausu," Jelgavas pašvaldības iestādei "Sporta servisa centrs" saka finālspēles vērtīgākais spēlētājs jeb MVP Kalvis Krūmiņš no komandas "NĪP".
 
Uzvarētāji ieguva ne tikai kausu un dāvanu karti 300 eiro vērtībā, bet arī ceļazīmi uz diennakts basketbola spēli "Krastu mačs", kas notiks 19. un 20. augustā Rīgā.
 "Noteikti piedalīsimies Krastu mačā, jo šādi basketbola svētki ir jāizbauda," norāda K.Krūmiņš, piebilstot, ka komanda noteikti centīsies šodien izcīnīto kausu paturēt arī nākamgad. Komandā "NĪP" spēlēja Ģirts Pommers, Renārs Indriksons, Mārtiņš Ivanovs, Artūrs Rutkovskis, Artis Kupstis, Armands Kārkliņš, Rainers Blūms, Mareks Doroškevics, Jānis Ābols, Emīls Silavs, Kalvis Krūmiņš, Kaspars Balandīns un Oskars Rungevics.
 
2. vietas ieguvēji komanda "Skandijs/ERTE grupa" saņēma dāvanu karti 200 eiro vērtībā.
 
Šogad Jelgavas kausa izcīņā basketbolā piedalījās desmit komandas: "Valauto/Toma-noma.lv", "Alvila dēli", "Rokiji", "Doks", "NĪP" un "Vilki" no Jelgavas, "Skandijs/ERTE grupa" no Dobeles, un turnīra jaunpienācēji "JUVI" no Bauskas, BK "TJN" no Rīgas un BK "Trakie minjoni" no Talsiem. Par turnīra labāko cīnītāju par atlēkušajām bumbām atzīts Kaspars Iesalnieks no komandas "Vilki", turnīra labākais piespēlētājs – Gatis Justovičs no komandas "Valauto/Toma-noma.lv", turnīra rezultatīvākais spēlētājs – Valters Drusts no komandas "Alvila dēli".
 
Turnīru organizēja BK "Jelgava" sadarbībā ar "Sporta servisa centru".
 
Foto: Jelgava.lv
Ziņu sagatavoja
Sporta servisa centrs

Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.