Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

Daudzdzīvokļu dzīvojamo māju sapulču laiks noslēdzies 

Publicēts: 28.04.2022

SIA "Jelgavas nekustamā īpašumu pārvalde" martā un aprīlī novadījusi 156 dzīvojamo māju dzīvokļu īpašnieku kopsapulces. Atbilstoši situācijai, pieredzei un prasībām, sapulces tika novadītas, izmantojot tiešsaistes platformu "Zoom". Virtuāli satiekoties sniedzām informāciju par paveiktajiem darbiem, finanšu izlietojumu, izrunājām nepieciešamos remontdarbus.

Joprojām aktuāla bija dzīvojamās mājas uzturēšanas izdevumu plānošana atbilstoši dzīvojamās mājas īpašnieku maksātspējai. Tas palīdzēs sagatavot gada budžeta projektu un finanšu uzskaites organizēšanu.

Šogad, atbilstoši likumdošanai, vērsām uzmanību uz ēku tehniskās apsekošanas nepieciešamību, kā arī ugunsdrošības jautājumiem.

Laikā, kad īpaši svarīgi ir energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumi, to iespējas un ieguvumi, informējām par tieši konkrētai ēkai efektīvāko veidu, kā samazināt izdevumus par pakalpojumiem.

Protams, svarīgi bija jautājumi par daudzdzīvokļu māju pagalmu labiekārtošanu. Uzmanību veltījām atkritumu savākšanas vietu sakārtošanai un iespējai mainīt atkritumu izvešanas grafiku un apjomu, kā arī saņemt pašvaldības līdzfinansējumu, izbūvējot slēgta tipa atkritumu laukumus.

SIA “Jelgavas nekustamā īpašumu pārvalde” turpina meklēt iespējas maksimāli veiksmīgākai saziņai un pašu dzīvokļu īpašnieku lielākai ieinteresētībai īpašuma pārvaldīšanā. Ir idejas, kā to darīsim nākamajā gadā. Priecāsimies arī par jūsu ieteikumiem veiksmīgākas sadarbības attīstībai.

Sekojiet līdzi aktualitātēm JNĪP Informatīvajā sistēmā un ja vēl neesiet reģistrējušies, noteikti to izdariet, kā arī iedrošiniet kaimiņu izmantot mūsdienīgo saziņas rīku. Svarīga ir vēlme sadarboties, lai kopā uzlabotu jūsu mājas iedzīvotāju dzīves kvalitāti.

Esiet saimnieki savam īpašumam, mēs palīdzēsim!

Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.