Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

Ēnu dienas viesi arī Jelgavas nekustamā īpašuma pārvaldē 

Publicēts: 11.04.2022

Priecājamies, ka mūsu uzņēmums tiek pamanīts citu starpā, ka tiek pamanīta specialitāte un par to interesējas nākamie darba ņēmēji. Esam pārliecināti, ka tā ir laba zīme, ja par uzņēmumu interesējas jaunieši un ar to saista domas par savu nākotni un karjeru.
 
Pēc divu gadu pārtraukuma 6. aprīlī arī pie mums notika Junior Achievement Latvia (JA Latvia) rīkotā karjeras izglītības programma skolēniem “Ēnu diena”. Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darbavietu un vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Ēnu dienas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum.
Šogad interesentus uzņēma SIA “Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde” (JNĪP) IT un analīzes daļas speciālisti Alvis Stražinskis un Artūrs Rutkovskis, kā arī Nekustamā īpašuma pārvaldīšanas direktore Jeļena Baranovska.
 
Spīdolas ģimnāzijas audzēkne Patrīcija bija ļoti ieinteresēta vairāk uzzināt tieši par pārvaldnieku darba specifiku, pašu uzņēmumu, tā atbildības plašo klāstu un dokumentāciju.
 
Jelgavas Valsts ģimnāzijas audzēkņi Nikolass, Daniels, Mārcis un Toms ar interesi vēroja mūsu IT nodaļas ikdienas darbu, jo tas neaprobežojas tikai ar sēdēšanu pie datora ekrāna, bet arī ar daudzām praktiskām lietām. Ēnu dienas laikā kopā ar ēnotajiem no uzņēmuma kopējā iekārtu klāsta tika nomainīta viena iekārta, un ēnotāji redzēja, ka viss nemaz tik gludi nenotiek. Tas pierādīja, ka izvēlētajā profesijā ir nepieciešamas daudzas prasmes un spēja analizēt situāciju.
 
Visi četri jaunieši ļoti uzmanīgi sekoja līdz IT nodaļas speciālistu darbam, iepazina uzņēmuma tehniskās iespējas un nodrošinājumu, uzzināja daudz vairāk par to, kādas profesionālās iemaņas un īpašības ir nepieciešamas šajā darbā. Vēlreiz guva apliecinājumu, ka, mācību iestādes var iedot zināšanas, norādīt attīstības ceļus, bet no paša audzēkņa ir atkarīgs, cik radošs viņš būs un kā attīstīs savu karjeru.
 
Jaunieši daudz uzzināja par IT rīkiem, arī par tiem, kurus mūsu uzņēmums izstrādāja Covid 19 aizliegumu ietekmē un to, kā tie veiksmīgi pierāda dzīvotspēju, attālināto pakalpojumu nozīmi arī šobrīd.
 
Laiks aizskrēja tik ātri, ka daži ēnotāji pat lūdza pagarināt viņa uzturēšanās laiku mūsu uzņēmumā. Protams, ka ar prieku piekritām.
 
JNĪP izprot, ka programma ir perspektīva, rosina jauniešus plānot savu nākotni jau skolas laikā. Veidojas sadarbību starp skolu, sabiedrību un darba vidi, tāpēc jāvelta laiks un skolniekiem jādod pēc iespējas plašāka informācija par darba iespējām, jāpalīdz izdarīt savu labāko izvēli.
 
Gaidīsim zinātkārus ciemiņus arī nākamgad, varbūt  nākotnē ar kādu no šodienas biklajiem skolniekiem būsim labākie darba kolēģi…

Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.