Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

Novadītas jau 100 daudzdzīvokļu dzīvojamo māju tiešsaistes sapulces 

Publicēts: 05.04.2022

Kā jau ierasts, SIA “Jelgavas nekustamo īpašumu pārvalde”, sākot ar 21. martu, pārvaldīto māju dzīvokļu īpašniekiem organizē kopsapulces, lai sniegtu informāciju par paveiktajiem darbiem, finanšu izlietojumu, darbu ar parādniekiem, izrunātu kādus remontdarbus nepieciešams ieplānot. Tā ir nepieciešama un ērta forma, kā saņemt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem.
 
Ņemot vērā pozitīvo pieredzi, arī šogad sapulces tiek organizētas un novadītas, izmantojot tiešsaistes platformu “Zoom”. Dzīvokļa īpašniekam iespējams piedalīties dzīvojamās mājas kopsapulcē autentificējoties JNĪP Informatīvajā sistēmā. Reģistrācija Informatīvajā sistēmā ļauj ērtāk arī piedalīties mājas pārvaldīšanā attālināti – uzdot jautājumus, saņemt atbildes, apmaksāt rēķinus, nodot skaitītāju rādījumus un pat parakstīt līgumus. Arī ar plānoto kopsapulču grafiku iespēja iepazīties JNĪP Informatīvajā sistēmā.
Konkrēti no šīm 100 daudzdzīvokļu mājām, uz sapulču laiku bija reģistrējušies 2006 dzīvokļu īpašnieki un sapulcē piedalījās 358, tātad 17.9% no tiem.
 
Pārvaldnieka un dzīvokļu īpašnieku sadarbībai, ļoti liela nozīme ir savu pienākumu izpildei. Viens no pārvaldnieka pienākumiem ir sasaukt ikgadējās dzīvokļu īpašnieku sapulces, atskaitīties un plānot darbus. Savukārt viens no dzīvokļu īpašnieku pienākumiem ir piedalīties dzīvojamās mājas pārvaldīšanā. Tātad, iesaistīties, zināt, ieteikt, finansēt un sekot līdz kopīpašuma aktualitātēm , piedaloties visu jautājumu izlemšanā.
 
Tāpēc, aicinām reģistrēties JNĪP Informatīvajā sistēmā tos, kas vēl nav to paveikuši, varbūt varat palīdzēt to izdarīt arī kādam kaimiņam. Jo tikai visu dzīvokļu īpašnieku aktīva iesaiste palīdzēs Jūsu mājai būt tādai, kādu jūs paši to vēlaties.
 
Sekojiet līdzi, kad jūsu mājai ieplānota sapulce, reģistrējieties un esiet aktīvi!
 
Esiet saimnieki savam īpašumam, mēs palīdzēsim!

Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.