Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

Jaunākais «Darīsim Kopā» numurs – Jūsu pastkastītēs un e-vidē! 

Publicēts: 24.02.2016

Nupat iznācis kārtējais «Darīsim Kopā» izdevums latviešu un krievu valodā, kurš sagatavots sadarbojoties ar SIA Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde speciālistiem, kurā dzīvokļu īpašniekiem ir iespējams uzzināt aktualitātes mājas pārvaldīšanas jomā. Kā no 2016. gada 1. jūlija mainīsies pārvaldīšanas maksa; kā atšķiras apkures izmaksas renovētās un nerenovētās mājās un kad varam gaidīt jauno māju siltināšanas programmu; kādā stāvoklī ir lifti daudzdzīvokļu mājās un ko varam darīt, lai paildzinātu to kalpošanas laiku – šie ir tikai daži jautājumi, uz kuriem jaunākajā «Darīsim Kopā» numurā atbildes sniedz SIA «Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde» (JNĪP) speciālisti.

«Darīsim Kopā» jaunākais izdevums visiem JNĪP klientiem tiek piegādāts pastkastītē, un iedzīvotāji aicināti rūpīgi iepazīties ar tās saturu – tas ir vērtīgs informācijas avots par šobrīd aktuālajiem jautājumiem namu pārvaldīšanas jomā. Jāuzsver, ka interesentiem tiek nodrošināta iespēja iepazīties arī ar avīzes digitālo versiju – tā pieejama mājas lapas www.nip.lv sadaļā «Darīsim Kopā».

JNĪP vienmēr ir akcentējusi, ka panākumu ķīla ir zinoši dzīvokļu īpašnieki, tādēļ šajā reizē akcentētas iespējas, kā dzīvokļu īpašnieki var iesaistīties savas daudzdzīvokļu mājas pārvaldīšanas procesā, tostarp skaidrojot dzīvojamās mājas pārvaldīšanas nianses, dzīvokļu īpašnieku tiesības un pienākumus. Klientiem vērtīga būs informācija saistībā ar dalīto īpašumu – JNĪP speciālisti skaidro, kam jāslēdz zemes nomas līgums un cik ātri nemaksātājam pēc zaudētas tiesas prāvas jānokārto parādi. Tāpat aktualizēts jautājums par liftu tehnisko stāvokli – kurš atbildīgs par liftu drošību?

Šie un vēl citi jautājumi vēl jo vairāk ir aktuāli saistībā ar gaidāmajām dzīvokļu īpašnieku kopsapulcēm – JNĪP speciālisti uzsver, ka tieši šīs pārvaldnieka organizētās sapulces ir lieliska iespēja ikvienam iesaistīties pārvaldīšanas procesā, gan kopā ar pārvaldnieku un mājas kontaktpersonu izvērtējot aizvadītajā gadā paveikto, gan arī saskaņojot veicamos darbus kārtējam gadam. Tāpat šajā «Darīsim Kopā» numurā var uzzināt, vai un kā celsies pārvaldīšanas un apsaimniekošanas maksa līdz ar izmaiņām PVN likmes piemērošanā no 1. jūlija.

Atsevišķa sadaļa izdevumā veltīta daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes paaugstināšanai – ja jau pavasarī, kā to sola Ekonomikas ministrija, kļūs pieejams Eiropas Savienības līdzfinasējums māju siltināšanai, tad vasaras beigās varētu sākties aktīvā būvniecības sezona, nosiltinot arvien jaunas mājas, prognozē pārvaldnieks. Jāuzsver, ka līdz šim Jelgavā renovētas jau 18 daudzdzīvokļu mājas, tostarp piecās darbi noslēdzās pērn. Izlemt par labu savas mājas renovācijai, iespējams, kādu rosinās apkopotie dati par apkures izmaksām mūsu pilsētā renovētajās mājās, vidēji pilsētā un visneenergoefektīvākajās mājās Jelgavā triju apkures sezonas griezumā – no 2013. līdz pat 2016. gadam.

Tā kā JNĪP izveidotās informatīvās sistēmas lietotāju skaits turpina augt, pārvaldnieks turpina darbu pie tās funkcionalitātes uzlabošanas, vienlaicīgi ieviešot arvien jaunus pakalpojumus, ko klienti var izmantot sev ērtā laikā un vietā. Novērtējot klientu uzticēšanos attālinātajiem pakalpojumiem, paralēli tiek strādāts pie dzīvokļa īpašnieka drošas identifikācijas mehānisma, kas dzīvokļu īpašniekiem jau drīzumā ļautu mājai svarīgu lēmumu pieņemšanā piedalīties neklātienē – nedodoties uz mājas kopsapulci, bet sev ērtā laikā un vietā izteikt savu viedokli. Par šo citām iespējām, ko nodrošinās pilnveidotā JNĪP informācijas sistēma, tostarp par to, kā mainīsies JNĪP izrakstīto rēķinu forma, arī lasiet jaunākajā «Darīsim Kopā» numurā.

Par visu, kas aktuāls pārvaldīšanas jomā, lasi izdevumā «Darīsim Kopā»! Jaunākais numurs – Jūsu pastkastītēs vai e-vidē mājas lapā www.nip.lv sadaļā "Darīsim Kopā"!

Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.