Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

Paplašinātas dzīvokļu īpašnieku autentifikācijas iespējas Informatīvajā sistēmā 

Publicēts: 01.07.2019

Turpinot attīstīt dzīvokļu īpašnieku saziņas un datu apmaiņas informatīvo sistēmu (informatīvā sistēma), ir papildināts lietotāju autentifikācijas mehānisms. Papildus esošajām autentifikācijas iespējām, pievienots eParaksts mobile rīks sistēmas lietotāju autentifikācijai.

Atgādinām ka kopš 2017.gada 1. janvāra SIA «Jelgavas nekustāmā īpašuma pārvalde» (JNĪP) informatīvajā sistēmā vairāku sadaļu - „Mājas lieta”, „Parādnieki”, „Jautājumi” un „Saziņa” izmantošanai ir nepieciešama stingrāka lietotāju autentifikācija. Šis jaunievedums bija saistīts ar rūpēm par personas datu drošību un sistēmas datu drošību kopumā.

Papildus esošo banku internetbankas autentifikācijas pakalpojumiem: «Nordea», «DNB banka», «Swedbank», «Citadele» un «SEB banka», kopš 2019.g.1.jūlija pieejama arī autentifikācijas iespēja eParaksts mobile vidē. Mobilā lietotne eParaksts mobile ir mūsdienīgs un drošs rīks lietotāja identitātes apliecināšanai arī citās informācijas sistēmās. Gribējām vēlreiz uzsvērt, ka šis pakalpojums, tāpat kā internetbanku nodrošinātais autentifikācijas mehānisms, ir drošs un datu apstrāde notiek attiecīgās autentifikācijas platformas ietvaros, kas atbilst augstākajiem drošības standartiem. Mūsu Informatīvajai sistēmai nav pieejas nekādiem lietotāja datiem, izņemot autentifikācijas rezultātam. Vairāk par eParaksts mobile lasīt šeit.

Informatīvā sistēma tika izveidota 2011. gadā, kā maksimāli plašas un patiesas dzīvojamo māju pārvaldīšanas informācijas krātuve. Informatīvās sistēmas pamats ir mājas lieta, kura tiek kārtota e-vidē. Mājas lieta ir dzīvojamās mājas tehniskās, juridiskās un finanšu informācijas kopums un tā izmaiņas mājas dzīves cikla laikā. Izmantojot informatīvo sistēmu iespējams iepazīties ar dzīvojamo māju stāvu plāniem un tehnisko dokumentāciju, visu īpašumtiesību, līgumu un mājas īpašnieku lēmumu kopijām, datiem par dzīvokļu īpašniekiem, datiem par mājā uzstādītajām pakalpojumu uzskaites mērierīcēm. Papildus mājas lietai informatīvajā sistēmā ir pieejami arī citi pakalpojumi, piemēram, ātrā saziņa ar pārvaldnieku, ikmēneša rēķinu par pārvaldīšanu un saņemtajiem pakalpojumiem apskati un apmaksu, ūdens skaitītāju rādījumu ievadi u.c. Šobrīd informatīvajā sistēmā ir reģistrējušies vairāk kā 9300 mūsu klientu.

JNĪP aicina dzīvokļu īpašniekus izmantot informatīvo sistēmu, tādējādi atvieglojot saziņu ar dzīvojamās mājas pārvaldnieku, pakalpojumu sniedzējiem un citiem dzīvokļu īpašniekiem. Atgādinām, ka Informatīvā sistēma ir plašākais, ātrākais un ērtākais datu apmaiņas veids dzīvojamās mājas pārvaldīšanā!

Autentificēšanās iespēja ar eParaksts mobile bija viens no pēdējiem priekšnoteikumiem dzīvokļu īpašnieku kopības lēmumu pieņemšanai aptaujas veidā e-vidē. Papildus informācija par šo iespēju sekos.

JNĪP informatīvajā sistēmā var reģistrēties interneta vietnē www.nip.lv sadaļā E-LIETAS / Dzīvokļu īpašniekiem.

Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.