Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde" un SIA "Fortum Jelgava" ikmēneša rēķinus var izdrukāt tuvākajā JNĪP norēķinu punktā        

Publicēts: 13.08.2013

SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde" (JNĪP), domājot par klientu ērtībām, radusi iespēju nodrošināt nozaudētu vai nesaņemtu JNĪP un SIA "Fortum Jelgava" ikmēneša rēķinu papildus izdrukāšanu.

JNĪP dzīvokļu īpašniekiem atgādina, ka JNĪP un SIA "Fortum Jelgava" ikmēneša rēķini ir pieejami jebkurā JNĪP norēķinu punktā tiklīdz tie ir sagatavoti uzņēmumu datu apstrādes sistēmās. Ikvienam dzīvokļu īpašniekam tiek nodrošināta iespēja nozaudētu vai nesaņemtu JNĪP vai SIA "Fortum Jelgava" rēķinu lūgt izdrukāt tuvākajā JNĪP norēķinu punktā. Protams, ka turpat tos iespējams arī apmaksāt.

Pakalpojums ir bez maksas.

JNĪP norēķinu punkti:

  • Pulkveža Brieža ielā 26 (JNĪP administrācijas ēkā, 63025624);
  • Satiksmes ielā 35 (veikalā "Supernetto", 63025756);
  • Katoļu ielā 18 (t/c "Vivo centrs", 63023848);
  • Driksas ielā 4 (t/c "Pilsētas pasāža", 63026046);
  • Rīgas ielā 11a (t/c "Valdeka", 63029502);
  • Pasta ielā 51/6 (veikalā "Iki", 63022457);
  • Pērnavas ielā 4 (veikalā "Supernetto", 63011222).

Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.