Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

JNĪP Lielās talkas ietvaros sakopj piemiņas vietu RAF masīvā 

Publicēts: 17.04.2014

Ap 50 SIA «Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde» (JNĪP) darbinieku, tostarp vairāk nekā desmit Pārlielupes iecirkņa sētnieku, 11. aprīlī tikās tradicionālajā pavasara talkā, lai kopīgiem spēkiem sakoptu fašistiskā terora upuru piemiņas vietu mežā RAF masīvā. Šogad ar pērnajām lapām un atkritumiem piepildīts lielais astoņu kubikmetru ietilpības konteiners.

JNĪP vadība saka paldies ikvienam, kas iesaistījās piemiņas vietas sakopšanā, apliecinot, ka tradīcija ik pavasari sarīkot talku tiks turpināta arī nākamajā gadā – tā ir pašu darbinieku iniciatīva. Šis bija jau 12. gads, kad JNĪP kolektīvs talkoja fašistiskā terora upuru piemiņas vietā mežā RAF masīvā, sagrābjot pērnās lapas, savācot atkritumus un iztīrot blakus esošo grāvi. Kopumā savākti apmēram astoņi kubikmetri atkritumu, galvenokārt lapas un zari. Jāatzīst, ka piemiņas vietā ar katru gadu atkritumu daudzums samazinās, tādēļ vairāk spēka var veltīt lapu grābšanai un zaru savākšanai. Tas ir vēl viens apliecinājums tam, ka, ja apkārtējā vide ir tīra un sakopta, daudz grūtāk būt pirmajam, kurš to piemēslos, nometot zemē papīru, pudeli vai citus atkritumus.

Īpašs prieks ir arī par to, ka talkā labprāt palīdzēja arī darbinieku ģimenes un pat mūsu bijušie kolēģi. Tāpat jau tagad skaidrs, ka attaisnojusies uzņēmuma ideja piemiņas vietu sakopt divas nedēļas pirms Lielās talkas Latvijā – gan tāpēc, ka 11. aprīlī laika apstākļi sakopšanas darbiem bija piemēroti, gan tāpēc, ka daudzi darbinieki jau apliecinājuši, ka Lielās talkas dienā, 26. aprīlī, pavasara talkas aktivitātēs iesaistīsies kopā ar ģimeni, radiem, draugiem.

Jāatgādina, ka JNĪP Lielās talkas aktivitātēs aicina iesaistīties arī dzīvokļu īpašniekus, organizējot savas mājas koplietošanas telpu vai apkārtnes sakopšanas darbus. Lai informētu par plānotajiem darbiem un vienotos par nepieciešamo atbalstu, ko varētu sniegt vai palīdzēt noorganizēt pārvaldnieks, dzīvokļu īpašnieka pārstāvim jāvēršas JNĪP.

Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.