Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

Informācija par tiešajiem norēķiniem 

Publicēts: 13.10.2014

Izpildot Dzīvojamo māju pārvaldīšanas likuma prasības informējam Jūs, ka Dzīvojamo māju pārvaldīšanas likums paredz iespēju veikt tiešos norēķinus – dzīvojamai mājai kā lietotājam norēķināties ar pakalpojuma sniedzēju bez pārvaldnieka starpniecības

Pakalpojumu sniedzēji ir aprēķinājuši viena dzīvokļa rēķina ikmēneša apkalpošanas izmaksas:
  • SIA “Jelgavas ūdens” – EUR 3.00 (bez PVN 21%)
  • SIA “Jelgavas komunālie pakalpojumi”– EUR 1.04 (bez PVN21%)
Par tiešajiem norēķiniem var lemt tikai dzīvojamās mājas dzīvokļu īpašnieku kopība Dzīvokļa īpašuma likumā noteiktajā kārtībā.

Ja līdz 2015.gada 30.martam dzīvokļu īpašnieki nebūs nolēmuši par tiešo norēķinu veikšanu, tad saglabāsies esošā kārtība, ka pakalpojumu aprēķinu un rēķinu sagatavošanu veic mājas pārvaldnieks.

Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.