Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

Ukrainas delegācijas pārstāvji, viesojoties JNĪP, gūst iespaidus un pieredzi energoefektivitātes paaugstināšanas jomā 

Publicēts: 12.12.2014

Līdz ar energoefektivitātes projektu pakāpenisku attīstību Ukrainā, mūsu uzņēmumā viesojās šīs valsts delegācija. Viesu vidū bija dažādu uzņēmumu un organizāciju vadītāji, kā arī Odesas domes pārstāvis. SIA “Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde” (JNĪP) valdes loceklis Juris Vidžis un uzņēmuma tehniskais direktors Oļegs Kukuts dalījās pieredzē un ar Ukrainas kolēģiem apsprieda jautājumus, kuri saistīti ar energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumiem Jelgavā. Viesošanās mērķis bija balstīts uz iegūto informāciju par sekmīgi realizētiem energoefektivitātes projektiem Jelgavas pilsētā.

Ukrainas pārstāvji ar lielu interesi un aizrautību uzklausīja mūsu uzņēmuma pārstāvjus, kā arī devās apskatīt ēkas, kurās ir veiksmīgi noritējuši energoefektivitātes projekti. Viņu dzimtenē energoefektivitātes process ir tikai sākuma stadijā, tādēļ viesi pauda savu atzinību par mūsu veiksmīgo iesaistīšanos projektos, mūsu pieredzi pārvaldīšanas jomā, kā arī mūsu veiksmīgo sadarbību ar dzīvokļu īpašniekiem. Augstu novērtējumu viesi pauda arī par Jelgavas pilsētas sakoptību un veiktajiem ieguldījumiem pilsētas attīstībā.


Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.