10. un 12. februārī notiks atkārtoti semināri par izmaiņām Dzīvojamo māju pārvaldīšanas likumā        

Publicēts: 29.01.2014

Ņemot vērā dzīvokļu īpašnieku lielo atsaucību, SIA «Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde» (JNĪP) radusi iespēju 10. un 12. februārī organizēt papildu seminārus par grozījumiem Dzīvojamo māju pārvaldīšanas likumā. Interesenti, tostarp krieviski runājošā auditorija, aicināti tiem iepriekš pieteikties.
Trešdien, 29. janvārī, pulksten 18 JNĪP Konferenču zālē Pulkveža Brieža ielā 26 notiks pirmais JNĪP organizētais seminārs, lai dzīvokļu īpašniekus informētu par izmaiņām Dzīvojamo māju pārvaldīšanas likumā, kas stājās spēkā šī gada 15. janvārī.

Tā kā optimālais interesentu skaits pieteicās jau īsi pēc pirmā semināra izziņošanas, JNĪP, izvērtējot klientu atsaucību un ieinteresētību izprast izmaiņas likumā, radusi iespēju semināru rīkot atkārtoti. 10. februārī pulksten 18 JNĪP Konferenču zālē tematiskais seminārs par grozījumiem Dzīvojamo māju pārvaldīšanas likumā notiks latviešu valodā, savukārt 12. februārī pulksten 18 – krievu valodā. Ar grozījumiem iepazīstinās JNĪP valdes loceklis Juris Vidžis un uzņēmuma Juridiskās daļas vadītāja Jana Antsone. Seminārā, iepriekš tam piesakoties, aicināts piedalīties ikviens JNĪP klients.

Jāatgādina, ka grozījumi Dzīvojamo māju pārvaldīšanas likumā paredz plašākas iedzīvotāju tiesības un dzīvojamo māju īpašnieku lielāku rīcībspēju, izvēloties sev piemērotāko norēķināšanās par saņemtajiem komunālajiem pakalpojumiem veidu, tajā skaitā norēķināšanos ar pakalpojumu sniedzēju tieši. Izmaiņas paredz, ka ar pakalpojuma sniedzēju tieši varēs norēķināties par siltumenerģijas vai ēkas apkurei nepieciešamās dabasgāzes vai ūdens piegādi, kā arī par kanalizācijas, atkritumu izvešanas pakalpojumu un koplietošanas vajadzībām paredzētās elektroenerģijas nodrošināšanu dzīvojamai mājai. Dzīvokļu īpašnieki par pakalpojumiem, tāpat kā līdz šim, varēs norēķināties arī ar mājas pārvaldnieka starpniecību.

Esiet laipni aicināti!

Atgriezties atpakaļ
© SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"