Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

Svinīgā sanāksme ar dzīvokļu īpašnieku kontaktpersonām 

Publicēts: 21.03.2023

SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde" (JNĪP) savu 25 gadu jubilejas gadu iesākusi ar vairākiem pozitīviem notikumiem.

Viena no plānotajām aktivitātēm norisinājās 16.marta vēlā pēcpusdienā, kad kopā aicinājām savus vislielākos palīgus - daudzdzīvokļu ēku dzīvokļu īpašnieku kontaktpersonas.

SIA «Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde» ir lielākais māju apsaimniekošanas uzņēmums Jelgavā. Kopumā apsaimniekojam 409 dzīvojamās ēkas ar 15103 dzīvokļiem, kuros deklarēti 29580 jelgavnieki un kurus pārstāv 331 kontaktpersona. Droši varam teikt - katrs otrais jelgavnieks dzīvo mūsu pārvaldītā mājā.

Nepiespiestā, svinīgā gaisotnē, izslēdzot ikdienas problēmu sarunas un tehnisku jautājumu risināšanu, uzņēmums vēlējās tuvāk iepazīt, pateikt paldies saviem palīgiem par ieguldīto darbu, veltīto laiku un enerģiju.
Endija Rozenberga muzikāls sveiciens un kopā ar dzīvokļu īpašnieku kontaktpersonām uz pavisam īsu mirkli ieskatījāmies Jelgavas pilsētas un tās dzīvojamo ēku attīstības vēsturē, kā arī SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde" nozīmīgākajos notikumos ceturtdaļgadsimta garumā.

Liels gandarījums bija saņemt sveicienus un labos vārdus, kā arī dzirdēt, ka sanāksmei sagatavotā informācija ļāvusi uz uzņēmumu paskatīties no cita skatu punkta. Veiksmīgās inovācijas, IT rīki, plašās komunikāciju iespējas ir uzlabojušas sadarbību starp dzīvokļu īpašnieku kontaktpersonām un uzņēmumu.

Sanāksmes laikā tika pārrunāti nākotnes izaicinājumi – dzīvojamā fonda saglabāšana, energoefektivitātes paaugstināšana, kā arī saņemti ieteikumi uzņēmuma attīstībai un apkalpošanas kvalitātes uzlabošanai.

Informācija par pilsētā nosiltinātajām un atjaunotajām mājām lika aizdomāties vairākiem klātesošajiem, lai jau pasākuma noslēgumā, pie tējas tases sarunas virzītos par iespējām konkrētu ēku renovācijai, dzīvokļu īpašnieku izglītošanai energoefektīva un vizuāli pievilcīga mājokļa izveidei.

Arī turpmākais uzņēmuma darbs nav iedomājams bez ciešas sadarbības ar daudzdzīvokļu ēku dzīvokļu īpašnieku kontaktpersonām, tāpēc vēlreiz paldies un arī turpmāk strādāsim atbilstoši mūsu devīzei: “Esiet saimnieki savam īpašumam un mēs jums palīdzēsim!”

Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.