Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

Labās ziņas par māju atdzimšanu Garozas ielā ir klāt 

Publicēts: 03.03.2023

Pavasaris kavējas, visi tik ļoti gaidām silto laiku, bet aukstās naktis un siltuma rēķini atgādina, ka ziema vēl nav beigusies. Tieši tagad ir īstais laiks domāt, plānot un sākt darbus pie māju siltināšanas un renovācijas.
 
SIA “Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde” gadu ir uzsākuši ļoti ražīgi. Sadarbojoties ar dzīvokļu īpašniekiem un projektu finansētājiem, norisinās darbi pie 11 ēkām un šobrīd uzsākti renovācijas darbi vēl divām Garozas ielas daudzdzīvokļu mājām.  Būvdarbus Garozas ielā 22 veiks SIA “Ekspro” un Garozas ielā 24 - SIA "AJ Celtnieks". 
Projekta ietvaros tiks veikta sienu siltināšana, pēdējā stāva pārseguma siltināšana, jumta seguma nomaiņa, logu un ārdurvju nomaiņa, iekšējo inženiertīklu remonts, apkures sistēmas pilnīga nomaiņa, ierīkojot divcauruļu sistēmu ar individuālu siltuma patēriņa uzskaites iespēju katram dzīvokļu īpašumam atsevišķi, kāpņu telpu remonts, ventilācijas sistēmas uzlabošana. Nomainot logus, tie tiks aprīkoti ar gaisa pieplūdes vārstiem, kas nodrošina nepieciešamo gaisa pieplūdi mikroklimata uzlabošanai ēkā.
 
Priecājamies, ka interese par ēku atjaunošanu ir tiešām liela. Ikviens vēlas dzīvot energoefektīvā un drošā ēkā, kas nodrošina gan zemākus rēķinus, gan labāku dzīves kvalitāti.
 
Veiksmīgas dzīvokļu īpašnieku un JNĪP sadarbības rezultātā, Jelgavā jau atjaunotas 26 mājas un šogad tiks nosiltinātas vēl 13 ēkas.
 
Visās mājās energoefektivitāte tiek uzlabota ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansējumu.
 
 

Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.