Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

Par ūdens patēriņa skaitītāju uzstādīšanu un nomaiņu 

Publicēts: 15.02.2023

Pārvaldnieks informē, ka ūdens uzskaite un sadale dzīvojamās mājās notiek atbilstoši individuālo ūdens patēriņa skaitītāju rādījumiem, ievērojot māju pilnvarojumu līgumu nosacījumus, māju dzīvokļu īpašnieku kopību lēmumus vai Ministru kabineta 2008.gada 9.decembra noteikumus Nr.1013 "Kārtība, kādā dzīvokļa īpašnieks daudzdzīvokļu dzīvojamā mājā norēķinās par pakalpojumiem, kas saistīti ar dzīvokļa īpašuma lietošanu" noteiktajā kārtībā mājās, kuras nav noslēgušas dzīvojamās mājas pārvaldīšanas pilnvarojuma līgumus.
 
Dzīvojamo māju pārvaldīšanas pilnvarojuma līgumi un dzīvokļu īpašnieku kopības pieņemtie lēmumi ir pieejami jebkuram dzīvokļu īpašniekam, autorizējoties mūsu uzņēmuma mājas lapas sadaļā E-lietas / Dzīvokļu īpašniekiem. Neskatoties uz iespējami atšķirīgo ūdens aprēķina un sadales kārtību, kopēja prasība visiem dzīvokļu īpašniekiem ir tā, ka individuālajiem ūdens skaitītājiem ir jābūt verificētiem. Dzīvokļu īpašniekiem, kuri izmanto skaitītājus pēc verifikācijas termiņa beigām par to ir sniegts atgādinājums piestādītajos rēķinos.
 
Individuālo ūdens skaitītāju verifikācijas termiņš ir 4 gadi. Informācija par katra ūdens patēriņa skaitītāja verifikācijas termiņa beigām dzīvokļu īpašniekiem pēc autorizācijas ir pieejama uzņēmuma mājas lapas sadaļā Dzīvokļu īpašniekiem / Skaitītāji, kā arī reģistrētām māju kontaktpersonām sadaļā E-lietas / Kontaktpersonām.
 
 
Pakalpojumu rēķinos tiek sniegti atgādinājumi par nepieciešamību nomainīt individuālos ūdens skaitītājus. Lūdzam ņemt vērā šos atgādinājumus kā arī norādītos nomaiņas termiņus.
 
Skaitītāju nomaiņu var veikt mūsu uzņēmuma remontu – avārijas daļas speciālisti vai jebkurš cits komersants, kurš ir tiesīgs šādus pakalpojumus piedāvāt.
 
Pārvaldnieks informē, ka individuālo ūdens patēriņa skaitītāju uzstādīšanas un maiņu Jelgavas pilsētā šobrīd veic SIA “Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde”, Saimnieciskās darbības veicējs Normunds Vīlips, IK “Jugāns”,  SIA “Orols ūdens uzskaite”, SIA “Juneka montāža”, SIA “DAKC”, SIA “ARV Pakalpojumi”, SIA “Mītavas Statuss” kā arī citi pakalpojumu sniedzēji.
 
Veicot individuālo ūdens patēriņa skaitītāju nomaiņu, pārvaldnieks aicina mājas kontaktpersonu piedalīties ūdens patēriņa skaitītāju noplombēšanas brīdī, lai būtu pārliecība par kvalitatīvi veiktu darbu un korektu ūdens patēriņa sadalījumu dzīvojamā mājā.
 
Lai pārvaldnieks nomainītos ūdens skaitītājus varētu uzņemt uzskaitē, dzīvokļu īpašniekam vai pakalpojuma sniedzējam (pēc savstarpējas vienošanās) nepieciešams iesniegt šādu informāciju par katru nomainīto//verificēto skaitītāju:
 1. Fotofiksācijas:
  • Vecā skaitītāja fotofiksācija, ar redzamu plombi, rādījumu, numuru (pirms demontāžas);
  • Jaunā skaitītāja fotofiksācija ar redzamu plombi, rādījumu, numuru (pēc nomaiņas);
  • Akts par skaitītāja nomaiņu;
  • Verificēta skaitītāja uzstādīšanas gadījumā - sertifikāts, kas apliecina šī skaitītāja verifikācijas faktu.
 2. Informācijas iesniegšanas iespējas (viens no minētajiem):
  • Veikto fotofiksāciju apvienot vienā doc, docx pdf vai edoc failā un nosūtīt to pārvaldniekam izmantojot Informatīvo sistēmu, sadaļu Jautājumi;
  • Veikto fotofiksāciju sūtīt uz e-pastu: [email protected], norādot uzstādīšanas adresi tālruņa nr. saziņai;
  • Fotofiksāciju izdrukāt un to nogādāt pārvaldniekam klientu apkalpošanas centrā P.Brieža ielā 26, Jelgavā, LV-3007;
  • Fotofiksāciju izdrukāt un ar pasta starpniecību tos nosūtīt pārvaldniekam SIA “Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde” uz juridisko adresi – P.Brieža 26, Jelgava, LV-3007.
 3. Informācijai ir jābūt skaidri salasāmai!
 4. Informācija Jūsu izvēlētā veidā jāiesniedz pārvaldniekam 5 DARBA DIENU laikā pēc skaitītāju nomaiņas/verifikācijas!

Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.