Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

Uzsākti piecu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju atjaunošanas darbi 

Publicēts: 10.01.2023

Jelgavnieki aizvien vairāk domā par sava īpašuma drošības un energoefektivitātes prasībām. Pieaugot energoresursu cenām, iedzīvotāji meklē risinājumus, kā samazināt tēriņus. Ēku atjaunošana ir viens no veidiem kā to panākt. Ikviens vēlas dzīvot energoefektīvā un ērtā ēkā, kas nodrošina gan zemākus rēķinus, gan labāku dzīves kvalitāti.
 
Ēkas pēc atjaunošanas priecē ne tikai viņus, bet visus jelgavniekus un arī ciemiņus.
 
Ir parakstīti būvniecības līgumi par vairāku daudzdzīvokļu namu atjaunošanu Jelgavā ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansējumu. Uzsākti atjaunošanas darbi piecās SIA “Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde” pārvaldītajās daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās Dobeles ielā 14, Kastaņu ielā 2, Rīgas ielā 57, Kr.Helmaņa ielā 5 un Katoļu ielā 9.
Projekta ietvaros tiks veikta sienu siltināšana, pēdējā stāva un pagraba pārseguma siltināšana, jumta seguma nomaiņa, logu un ārdurvju nomaiņa, lodžiju un balkonu remonts, iekšējo inženiertīklu remonts, apkures sistēmas pilnīga nomaiņa, ierīkojot divcauruļu sistēmu ar individuālu siltuma patēriņa uzskaites iespēju katram dzīvokļu īpašumam atsevišķi, un kāpņu telpu remonts. Šīs programmas obligāta prasība - ventilācijas sistēmas uzlabošana. Nomainot logus, tie tiks aprīkoti ar gaisa pieplūdes vārstiem, kas nodrošina nepieciešamo gaisa pieplūdi ventilācijas sistēmas darbībai. 
 
Dobeles ielā 14, Kastaņu ielā 2 un Rīgas ielā 57 būvdarbus veiks SIA “Tools Vendor”, savukārt Kr.Helmaņa ielā 5- SIA “Kuum”, bet Katoļu ielā 9 SIA “AJ Celtnieks”. 
 
Priecājamies, ka interese par ēku atjaunošanu ir tiešām liela. Process nav viegls, bet tuvākajā laikā atjaunošanas darbu līgumi tiks noslēgti vēl divām ēkām.   
 
Veiksmīgas dzīvokļu īpašnieku un JNĪP sadarbības rezultātā līdz šim Jelgavā atjaunotas 26 mājas.
 
Vairāk informāciju par programmu lasiet valsts attīstības finanšu institūcijas ALTUM mājas lapā - https://www.altum.lv.
 
“Esiet saimnieki savam īpašumam – mēs palīdzēsim!”
 


Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.