Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

Noslēgti divi līgumi par daudzdzīvokļu māju atjaunošanu 

Publicēts: 16.11.2022

Pieaugot energoresursu cenām un vides prasībām, iedzīvotāji meklē risinājumus, kā samazināt tēriņus. Ikviens vēlas dzīvot energoefektīvā un ērtā ēkā, kas nodrošina gan zemākus rēķinus, gan labāku dzīves kvalitāti.
 
Tikko parakstīti būvniecības līgumi par divu daudzdzīvokļu namu atjaunošanu Jelgavā ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansējumu. Uzsākti atjaunošanas darbi divām SIA “Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde” pārvaldītajās daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās Mātera ielā 31 un P.O.Kalpaka ielā 35.
Projekta ietvaros tiks veikta sienu siltināšana, pēdējā stāva un pagraba pārseguma siltināšana, jumta seguma nomaiņa, logu un ārdurvju nomaiņa, lodžiju remonts, iekšējo inženiertīklu remonts, apkures sistēmas pilnīga nomaiņa, ierīkojot divcauruļu sistēmu ar individuālu siltuma patēriņa uzskaites iespēju katram dzīvokļu īpašumam atsevišķi, un kāpņu telpu remonts. Šīs programmas obligāta prasība - ventilācijas sistēmas uzlabošana. Nomainot logus, tie tiks aprīkoti ar gaisa pieplūdes vārstiem, kas nodrošina nepieciešamo gaisa pieplūdi ventilācijas sistēmas darbībai.
 
Mātera ielā 31 būvdarbus veiks SIA REATON, savukārt P.O.Kalpaka ielā 35 - SIA Mali M.
 
Pavisam nedaudz vairs atlicis, lai būtu noslēgušies renovācijas darbi Viestura ielā 19 un Kalnciema ceļā 47. Noslēguma fāzē iegājusi ēkas atjaunošana arī Kastaņu ielā 2a, jau iezīmējas jaunais divpadsmit stāvu ēkas izskats Pasta ielā 34.
 
Priecājamies, ka interese par ēku atjaunošanu ir tiešām liela. Process nav viegls, bet līdz šī gada beigām atjaunošanas darbu līgumi tiks noslēgti vēl vismaz četrām ēkām. 
 
Jelgavnieki aizvien vairāk domā par sava īpašuma drošu funkcionēšanu, energoefektivitāti. Ēkas pēc atjaunošanas priecē ne tikai viņus, bet visus jelgavniekus un arī ciemiņus.
 
Veiksmīgas dzīvokļu īpašnieku un JNĪP sadarbības rezultātā līdz šim Jelgavā atjaunotas 26 mājas.
 
“Esiet saimnieki savam īpašumam – mēs palīdzēsim!”
 
 

Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.