Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

Starptautiskas žūrijas speciālistu atzinība atjaunotajai ēkai Māras ielā 5 

Publicēts: 28.09.2022

Konkurss „Energoefektīvākā ēka Latvijā” norisinājās jau 12. gadu.
 
SIA “Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde” (JNĪP) vieni no pirmajiem Latvijā uzsāka darbu pie ēku energoefektivitātes paaugstināšanas un nu jau pilsētā ir nosiltinātas 26 ēkas un šobrīd aktīvi darbi turpinās. Kā projektu pasūtītājs JNĪP ik gadu iesniedz konkursa izvērtējumam gada veikumu un jau ieguvuši vairākkārtējas balvas. 
 
Šogad JNĪP saņēmusi žūrijas speciālistu atzinību – simpātiju balvu par atjaunošanas projekta vadību daudzdzīvokļu ēkai Jelgavā, Māras ielā 5.
Ļoti daudz kas ir atkarīgs no atjaunojamo ēku dzīvokļu īpašnieku kontaktpersonu iesaistes un izpratnes, tāpēc īpašs prieks, ka, šogad valsts konkursā novērtēts mājas vecākās - Valentīnas Tatarenko veikums. Viņa ir izcils piemērs ilgtspējīgai domāšanai, un ir sekmējusi ne tikai projekta resursu taupīšanu, bet arī radījusi ērtu un sakoptu vidi. Liels paldies arī projekta būvniekiem SIA “Tools Vendor”, būvuzraugam Staņislavam Vusikam un projektētājiem SIA “CERKAZI-G”.
 
SIA “Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde”  aktīvi īsteno apsaimniekoto ēku atjaunošanu un pārbūvi, tādējādi paaugstinot ēku siltumnoturību, uzlabojot telpu mikroklimatu, tiek samazināti rēķini par patērēto siltumenerģiju. Veidojas kvalitatīva, arhitektoniski mūsdienīga un pievilcīga vide. JNĪP veicina sabiedrības izpratni par daudzdzīvokļu dzīvojamo māju energoefektivitātes pasākumu nozīmi un valsts attīstības finanšu institūcijas ALTUM programmas līdzekļu piesaistes iespējām un ieguvumiem.
 
Konkursu „Energoefektīvākā ēka Latvijā 2022” organizē Ekonomikas ministrija sadarbībā ar žurnāls "Būvinženieris" un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju. Detalizētāka informācija par konkursu pieejama tīmekļa vietnē www.energoefektivakaeka.lv.

Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.