Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

SIA JNĪP rēķinus var apmaksāt arī "Narvesen" tirdzniecības vietās 

Publicēts: 11.07.2022

Papildus jau esošajām iespējām, SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde" (JNĪP) rēķinus tagad ir iespēja apmaksāt arī "Narvesen" tirdzniecības vietās.

Šobrīd, papildus jau esošajām iespējām – elektroniskai rēķinu apmaksai mūsu uzņēmuma mājas lapā www.nip.lv vai klienta internetbankā, veikalu tīkla "Maxima" kasēs vai Latvijas pasta nodaļās, ir pievienota vēl viena iespēja. Sadarbībā ar SIA "Reitan Convenience Latvia" par mājokļa apsaimniekošanu iespējams norēķināties arī "Narvesen" tirdzniecības vietās. Rēķina apmaksas pakalpojuma maksa ir 0.60 eiro par katru rēķinu. Jāatzīmē, ka "Narvesen" pieņem maksājumus arī par citiem pakalpojumiem.
SIA "Narvesen Baltija" tirdzniecības vietas Jelgavā: Driksas iela 4 (t/c "Pilsētas pasāža"), Zemgales prospekts 17 (pie Dzelzceļa stacijas), Pasta iela 26 (Autoosta), Rīgas iela 11a (t/c "Valdeka") un Loka maģistrāle 2a (pie DUS "NESTE").

Mūsu uzņēmums sniedz pārvaldīšanas pakalpojumus un papildus tam nodrošina sadzīves atkritumu, komunālās elektrības, ūdens un vēl citu pakalpojumu piegādes nepārtrauktību visām pārvaldītajām mājām. Uzņēmumam ir svarīgi, lai dzīvokļu īpašnieki par saņemtajiem pakalpojumiem norēķinātos savlaicīgi un mēs turpinām strādāt, lai saviem klientiem piedāvātu pēc iespējas vairāk rēķinu apmaksas veidus.
 
Vairāk informācijas šeit.

Veiksmīgu sadarbību arī turpmāk!

Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.