Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

Daudzdzīvokļu dzīvojamo māju tiešsaistes sapulču laiks ir sācies 

Publicēts: 07.03.2022

Kā ik gadu, 2022.gada 21. martā uzsākam daudzdzīvokļu dzīvojamo māju sapulces. Kopsapulcēs dzīvokļu īpašnieki varēs saņemt informāciju par paveiktajiem darbiem, finanšu izlietojumu, darbu ar parādniekiem, izrunāt kādus remontdarbus nepieciešams ieplānot , kā arī saņemt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem.
 
Plānoto  sapulču darba kārtībā iekļauti četri galvenie jautājumi:
  1. 2021.gada mājas pārvaldnieka darbības pārskats un 2022.gada darba plāns;
  2. Dzīvokļu īpašnieku kontaktpersonas atskaite par 2021.gadu;
  3. Mājas tehniskā apsekošana un energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumu  iespējamība un ieguvumi;
  4. Pagalmu  labiekārtošanas programma un atkritumu apsaimniekošana.
Visi dzīvokļu īpašnieki saņems mājas 2021. gada  ieņēmumu - izdevumu atskaiti elektroniski vai individuāli  savā pastkastītē.
 
Pagājušā gadā visas SIA “Jelgavas nekustamo īpašumu pārvalde” kopsapulces notika attālināti. Izveidojusies ļoti pozitīva pieredze un arī šogad  rīkosim sapulces izmantojot tiešsaistes platformu “Zoom”.

Dzīvokļa īpašniekam piedalīties dzīvojamās mājas kopsapulcē iespējams autentificējoties JNĪP Informatīvajā sistēmā. Tāpēc tos dzīvokļu īpašniekus, kuri to vēl nav veikuši, aicinām reģistrēties.

Reģistrācija Informatīvajā sistēmā dzīvokļu īpašniekiem paver plašas iespējas piedalīties mājas pārvaldīšanā attālināti – uzdot jautājumus, saņemt atbildes, apmaksāt rēķinus, nodot skaitītāju rādījumus, u.t.t.
 
Svarīgi zināt, ka kopsapulces, izmantojot tiešsaistes platformu “Zoom”, tiks organizētas tām mājām, kuru dzīvokļu īpašnieki būs reģistrējušies JNĪP Informatīvajā sistēmā, sasniedzot vairākumu no kopējā dzīvokļu īpašnieku skaita konkrētajā mājā. Arī ar  plānoto kopsapulču grafiku būs iespēja iepazīties JNĪP Informatīvajā sistēmā.

Tiešsaistes sapulces vērošanai ir nepieciešams dators vai mobilais telefons, vai planšete ar interneta pieslēgumu, savukārt sapulces laikā nebūs obligāti jāizmanto ierīces kamera vai mikrofons. Sistēma ir izveidota tā, ka arī ierīcēs bez kameras vai mikrofona būs iespējams vērot sapulces gaitu. Būtiski, ka sapulces dalībniekam savās iekārtās neko nebūs jālejupielādē.  
 
Dzīvokļu īpašnieku un apsaimniekotāju sadarbībā, ļoti liela nozīme ir savu pienākumu izpildei. Pārvaldnieka viens no pienākumiem ir sasaukt ikgadējās dzīvokļu īpašnieku sapulces, atskaitīties un plānot darbus. Savukārt viens no dzīvokļu īpašnieku pienākumiem ir piedalīties dzīvojamās mājas pārvaldīšanā. Tātad, iesaistīties, zināt, ieteikt, finansēt un sekot līdz kopīpašuma aktualitātēm piedaloties lemšanā.
 
Esiet saimnieki savam īpašumam, mēs palīdzēsim!

Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.