Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

SIA «Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde» atzīmēs 18. dzimšanas dienu 

Publicēts: 10.06.2016

SIA «Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde» (JNĪP), arī sagaidot savu 18. dzimšanas dienu, paliek uzticīga pirms desmit gadiem iedibinātajai tradīcijai savā jubilejā iepriecināt Jelgavas Bērnu sociālās aprūpes centra bērnus. Toreiz JNĪP centram dāvināja trenažierus. Šajā reizē trešdien, 8. jūnijā, viesojās iluzionists. Savukārt ikgadējā labāko JNĪP darbinieku godināšana plānota 17. jūnijā.

JNĪP darbinieki pirms desmit gadiem ieviesa tradīciju uzņēmuma dzimšanas dienā dāvanu sarūpēt Jelgavas Bērnu sociālās aprūpes centra bērniem. Iepriekšējos gados tiem par JNĪP darbinieku saziedotajiem līdzekļiem bija iespēja noskatīties kādu no Latvijas Leļļu teātra izrādēm – uz bērnunamu «aizvestas» tādas izrādes kā «Ērkšķrozīte», «Gudrais zobiņš», «Lellīte Lolīte», «Trakulīte sandalīte», «Makss un Morics». Tāpat JNĪP jubilejas reizē bērniem bijusi iespēja laiku aizraujoši pavadīt Līvu akvaparkā, savukārt šogad mazos tika nolemts iepriecināt ar iluzionista priekšnesumu.

Trešdien, 8. jūnijā,  Jelgavas Bērnu sociālās aprūpes centrā Zirgu ielā 47a viesojās iluzionists Robijs Trankalis ar īpašu triku programmu tieši bērniem. JNĪP izsaka pateicību ne tikai saviem darbiniekiem par saziedotajiem līdzekļiem, bet arī māksliniekam par atsaucību un pretimnākšanu pārsteiguma sarūpēšanā!

Savukārt 17. jūnijā JNĪP Pulkveža Brieža ielā 26 īpašā uzņēmuma 18. jubilejai veltītā pasākumā paldies par uzcītīgo darbu tiks teikts JNĪP darbiniekiem, it sevišķi sētniekiem, gan remontstrādniekiem, kuri visa gada garumā apliecinājuši augstu profesionalitāti.

JNĪP, gaidot jubileju, izsaka pateicību saviem klientiem, kontaktpersonām un sadarbības parteriem, kā arī visiem darbiniekiem, kuri ar savu pieredzi dzīvē palīdz īstenot uzņēmuma moto: «Esiet saimnieki savam īpašumam – mēs palīdzēsim!»


Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.