Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

Tehnoloģiju vidusskolas apkārtnē šonakt būvdarbu laikā iespējams paaugstināts trokšņu līmenis 

Publicēts: 17.11.2021

No šodienas, 17.novembra, pulksten 17:00 līdz 18.novembra pulksten 7:00, Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolas ēkā Meiju ceļā 9 speciālā grīdas betona apstrādes laikā iespējams paaugstināts trokšņu līmenis, ziņo būvnieks.
 
Kā informē pilnsabiedrības "3A" projektu vadītājs Ralfs Jurgens, šodien, 17.novembrī, mācību iestādes ēkā vienā no korpusiem uz grīdām pakāpeniski tiek liets speciālais grīdas betons. Lai sasniegtu vislabāko kvalitāti – gludu un spožu virsmu, atbilstoši tehnoloģijai betons jāslīpē brīdī, kad tas ir sasniedzis konkrētu cietības pakāpi. Šī iemesla dēļ periodiska betona grīdu slīpēšana tiks veikta arī pēc darba laika beigām un objektā ir iespējams paaugstināts trokšņu līmenis.
Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolas ēka piedzīvo būtiskas pārmaiņas. Tajā tiek veikta ēkas energoefektivitātes paaugstināšana, tā samazinot izmaksas par siltuma enerģijas patēriņu ilgtermiņā, tāpēc tiks veikta skolas jumta pārseguma un ārsienu papildu siltināšana, ēkas logu nomaiņa, apkures sistēmas renovācija, elektroapgādes un apgaismojuma sistēmas nomaiņa, ventilācijas sistēmas sakārtošana un remonts, kā arī stiprināti stāvu pārsegumi. Vidusskolas ēka Meiju ceļā 9 ekspluatācijā nodota 1979. gadā un būtiski remontdarbi līdz šim nav veikti, vien kosmētiskie remonti klašu telpās.
 
Vidusskolas rekonstrukcija notiek, īstenojot Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) līdzfinansētu projektu "Jelgavas pilsētas pašvaldības izglītības iestādes "Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola" energoefektivitātes paaugstināšana" un būvdarbus veic pilnsabiedrība "3A".
 

Informācija pārpublicēta no https://www.jelgava.lv/ sabiedrisko attiecību pārvaldes.


Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.