Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

Vētras radītie postījumi apzināti un novērsti 

Publicēts: 22.06.2016

SIA «Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde» (JNĪP) apkopojusi vētras radītos postījumus uzņēmuma apsaimniekotajām mājām un piegulošajā teritorijā. Kopumā pēc vētras, kas visā Latvijā, tostarp Jelgavā, piedzīvota naktī uz 18. jūniju. JNĪP informāciju saņēma par trīspadsmit bojājumiem un tie visi jau novērsti.

Pēc vētras JNĪP saņēma informāciju, ka Akadēmijas ielas pagalmā, kā arī Kungu ielā vējš nogāzis kokus. Pārējo dzīvojamo māju pagalmos tika savākti nolūzuši koku zari vai izpostīti krūmāji.

Jāatgādina, ka vētra Latviju sasniedza naktī 18. jūnijā. Kā liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotā informācija, tika fiksētas vēja brāzmas līdz pat 20 metriem sekundē.


Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.