Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

Zemessardzes 30. gadadienas svinības notiks Jelgavā 

Publicēts: 18.08.2021

Informējam, ka sestdien, 21. augustā, no plkst. 12.00 līdz 17.00 Jelgavā notiks Zemessardzes 30. gadadienas svinības, kurās paredzēta militārā parāde, koncertuzvedums “Mūsu zeme. Mūsu tauta” un Zemessardzes vienību militārās tehnikas, ieroču un ekipējuma izstāde.  
 
Militārā parāde sāksies plkst. 12.00 Hercoga Jēkaba laukumā. Parāde no Hercoga Jēkaba laukuma virzīsies pa Lielo ielu līdz Lielupes pļavai pretī Jelgavas pilij. Tā būs vērienīgākā Zemessardzei veltītā parāde kopš Zemessardzes dibināšanas. Parādē piedalīsies aptuveni 1500 karavīru un zemessargu un aptuveni 100 militārās tehnikas. Muzikālo noformējumu nodrošinās Zemessardzes orķestris un Nacionālo bruņoto spēku Štāba orķestris.
 
No plkst. 14.00 līdz 17.00 Lielupes pļavā pretī Jelgavas pilij būs iespēja aplūkot Zemessardzes vienību militārās tehnikas, ieroču un ekipējuma izstādi un labvēlīgos laika apstākļos – izpletņlēcēju grupas nolaišanos. Katra Zemessardzes brigāde un Kiberaizsardzības vienība veidos vienu stendu, kurā gan aplūkot un izmēģināt ekipējumu, gan arī piedalīties nelielās sacensībās.

Iedzīvotāju ievērībai!

Gatavojoties šiem pasākumiem, laikā no 18. līdz 20.augustam Jelgavas lidlaukā ieradīsies parādes dalībnieki un parādes tehnikas vienības, līdz ar to sagaidāma pastiprināta lielgabarīta tehnikas pārvietošanās Meiju ceļā.
 
Lielā iela posmā no Pasta līdz Akadēmijas ielai tiks daļēji slēgta satiksmei no 20.augusta plkst. 22:00, bet pilnībā slēgta no 21.augusta 06:00 līdz parādes noslēgumam plkst. 14:00.
 
Lielā iela posmā no Pētera līdz Pasta ielai tiks slēgta satiksmei 21.augustā no plkst. 8:00 līdz parādes noslēgumam plkst. 14:00.
Autostāvvietas uz Lielās ielas starp Katoļu un Akadēmijas ielu tiks slēgtas no 20.augusta plkst. 22:00 līdz parādes noslēgumam 21.augustā plkst. 17:00.
 
Autostāvvietas uz Katoļu ielas pie “Latvijas pasta” tiks slēgtas no 20.augusta plkst. 22.00 līdz  parādes noslēgumam plkst. 14:00.
Autostāvvietas uz Krišjāņa Barona ielas tiks slēgtas satiksmei 21.augustā no plkst. 08:00 līdz plkst. 14:00.
 
Autostāvvietas uz Lielās ielas pie Svētās Annas evaņģēliski luteriskās baznīcas tiks slēgtas satiksmei 21.augustā no plkst. 08:00 līdz 10:30.
 
Pēc militārās parādes tās dalībniekus un transportu paredzēts novirzīt pa Cukura un Garozas ielu līdz laukumam Aviācijas ielā, līdz ar to laika posmā no 10.00 līdz 16.00 tiks slēgta satiksmei Aviācijas iela no tās sākuma līdz Aviācijas ielai 4.
 
Parādes dalībnieku un militārās tehnikas ierašanās Jelgavā plānota no 18. augusta un turpināsies līdz 20. augustam pa koplietošanas ceļiem un dažādos laikos, ievērojot ceļu satiksmes noteikumus un pēc iespējas netraucējot satiksmi. Zemessardze lūdz ar izpratni izturēties pret īslaicīgiem satiksmes traucējumiem, kas var rasties, pārvietojoties lielākai transporta līdzekļu kolonnai, ko pavadīs Militārā policija.
 
Lūgums būt saprotošiem, sociāli atbildīgiem un sekot valstī noteiktajām epidemioloģiskās drošības pasākumu aktualitātēm un izmaiņām. Aktuālā informācija būs pieejama: www.zs.mil.lv un Jelgavas pilsētas tīmekļvietnē www.jelgava.lv.
 
Pasākumu laikā tiks veikta fotografēšana un filmēšana, un sagatavotais materiāls būs apskatāms Aizsardzības ministrijas, Nacionālo bruņoto spēku un Zemessardzes sociālo mediju kontos.
 
Informatīvais tālrunis: 25424404
 

Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.