Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

Dzīvokļu īpašnieku kopības aktīvi pieņem lēmumus par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu 

Publicēts: 08.07.2021

Pateicamies tām daudzajām dzīvokļu īpašnieku kopībām, kuras ir pieņēmušas lēmumus un deleģējušas mūsu uzņēmumu kā savu pārstāvi Atkritumu apsaimniekošanas līguma noslēgšanai ar jauno konkursa kārtībā izvēlēto sadzīves atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumu Jelgavā – pilnsabiedrību “JKP”. Objektīvu iemeslu dēļ dzīvokļu īpašnieku kopībām varēja pietrūkt laika situācijas izvērtēšanai, analīzei un lēmuma pieņemšanai.

Tāpēc atgādinām galvenos nosacījumus:
  • Jelgavas pilsētas pašvaldības saistošie noteikumi  Nr.15-18 nosaka, ka katram sadzīves atkritumu radītājam ir jānoslēdz līgumu ar atkritumu apsaimniekotāju par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu.
  • Šobrīd Jelgavas pilsētā konkursa kārtībā ir izvēlēts sadzīves atkritumu apsaimniekotājs – pilnsabiedrība “JKP” (Dobeles šoseja 34, Jelgava, LV-3007, t.63026010, www.atkritumijkp.lv)
  • Dzīvokļu īpašnieku kopības tiek aicinātas lemt par pilnvarojuma došanu SIA “Jelgavas nekustāmā īpašuma pārvalde” parakstīt Atkritumu apsaimniekošanas līgumu īpašnieku kopības vārdā ar atkritumu apsaimniekotāju, nosakot maksu par atkritumu uzskaiti, rēķinu izrakstīšanu un maksas iekasēšanu katram dzīvokļu īpašumam EUR 0.37+ PVN mēnesī
  • Dzīvokļu īpašnieku kopība var lemt arī par tiešo norēķinu organizēšanu ar atkritumu apsaimniekotāju, kas ir noteicis maksu par atkritumu uzskaiti, rēķinu izrakstīšanu un maksas iekasēšanu katram dzīvokļu īpašumam EUR 2.00+ PVN mēnesī.
Tām dzīvokļu īpašnieku kopībām, kuras nav pieņēmušas lēmumu, lūdzam steidzīgi atkārtoti lemt par pilnvarojuma došanu SIA “Jelgavas nekustāmā īpašuma pārvalde” parakstīt Atkritumu apsaimniekošanas līgumu īpašnieku kopības vārdā, sazinoties ar savu pārvaldnieku, vai izvēlēties tiešo norēķinu metodi ar sadzīves atkritumu apsaimniekotāju.
 
Šādas dzīvokļu īpašnieku kopības tiks atkārtoti uzrunātas no mūsu speciālistu puses.
 
Jelgavas pilsētas pašvaldības saistošo noteikumu ievērošana ir obligāta katram pilsētas iedzīvotājam. Uzraugošā iestāde šo noteikumu ievērošanai ir Jelgavas pilsētas Pašvaldības policija. Par noteikumu neizpildi dzīvokļu īpašniekiem var tikt sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols. Ceram, ka šādu situāciju mums visiem kopā izdosies nepieļaut.
 

Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.