Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

Uzsākti daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas  Lielā ielā 13, Jelgavā atjaunošanas darbi 

Publicēts: 06.07.2021

2021. gada 22.jūnijā tika noslēgts Granta līgums ar valsts attīstības finanšu institūciju ALTUM programmā “Daudzdzīvokļu māju energoefektivitāte” par Lielās ielas 13, Jelgavā daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas atjaunošanu.

30.jūnijā māja tika nodota būvniecības uzņēmumam SIA “Tools Vendor”, būvdarbu uzsākšanai. Projekta ietvaros tiks veikta sienu siltināšana, pēdējā stāva un pagraba pārseguma siltināšana, logu un ārdurvju nomaiņa, iekšējo inženiertīklu nomaiņa, apkures sistēmas pilnīga nomaiņa, ierīkojot divcauruļu sistēmu ar individuālu siltuma patēriņa uzskaites iespēju katram dzīvokļu īpašumam atsevišķi, un kāpņu telpas remonts. Šīs programmas obligāta prasība - ventilācijas sistēmas uzlabošana. Atjaunošanas laikā ēka tiks aprīkota ar ventilācijas iekārtām “Aereco”.
 
Vairāk informāciju par programmu lasiet valsts attīstības finanšu institūcijas ALTUM mājas lapā - https://www.altum.lv.
 
“Esiet saimnieki savam īpašumam – mēs palīdzēsim!”

 


Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.