Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

Notiek intensīva zāles pļaušana 

Publicēts: 22.06.2021

Šonedēļ ir uzsākta intensīva zāles pļaušana SIA "Jelgavas nekustāmā īpašuma pārvalde" pārvaldāmajās teritorijās.
 
Pļaušanas pakalpojumu sniedzēja firma tika izvēlēta konkursa kārtībā. Mūsu mērķis un uzdevums bija atrast dzīvokļu īpašniekiem ekonomiski izdevīgāko risinājumu. Ņemot vērā šodienas apstākļus un darba tirgus piedāvājumu, tas nebija viegls uzdevums. Ceram, ka līdz Līgo svētkiem daudzas mūsu pārvaldāmās platības jau būs sakoptas. Pakalpojumu sniedzējs ir solījis strādāt arī svētku brīvdienās 25. un 26. jūnijā. Priecīgus Līgo svētkus mūsu klientiem!

     


Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.