Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

Tiešsaistes kopsapulcēs piedalījušies jau vairāk nekā 600 dzīvokļu īpašnieki! 

Publicēts: 19.05.2021

Jau ziņojām, ka šī gada 26. aprīlī SIA “Jelgavas nekustāmā īpašuma pārvalde” (JNĪP) tiešsaistes platformā “Zoom” organizēja pirmo no kopumā plānotajām 176 daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašnieku kopsapulcēm. Šobrīd veiksmīgi noritējušas jau 150 kopsapulces, kurās kopumā piedalījušies vairāk nekā 600 daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašnieki.


Pateicoties veiksmīgiem tehnoloģiskiem risinājumiem, šobrīd JNĪP spēj organizēt vienlaicīgi pat sešas tiešsaistes kopsapulces, tāpat ir novērstas visas tehniskās nepilnības un turpinās darbs pie sistēmas pilnveidošanas.

Pozitīvas atsauksmes saņemtas no mūsu klientiem, kuri aktīvi izmanto iespēju piedalīties kopsapulcēs un uzdot sev interesējošus jautājumus. Divos gadījumos ir izteikta vēlme organizēt papildus kopsapulces, lai daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašnieki iegūtu  sev interesējošu informāciju par mājas renovācijas iespējām un veicamajiem uzdevumiem.


JNĪP atgādina, ka kopsapulces tiek organizētas tām mājām, kuru dzīvokļu īpašnieki ir reģistrējušies JNĪP informatīvajā sistēmā, sasniedzot vismaz 30% no visiem reģistrētajiem dzīvokļu īpašniekiem konkrētajā mājā. Ar plānoto kopsapulču grafiku var iepazīties JNĪP informatīvajā sistēmā, sadaļā kopsapulces. Savukārt reģistrācija JNĪP informatīvajā sistēmā ir vienkārša un ātri veicama.


Lai piedalītos tiešsaistes sapulcēs (gan šajā, gan nākamajās), iegūtu papildus informāciju, risinātu mājai svarīgus jautājumus, aicinām dzīvokļu īpašniekus reģistrēties JNĪP informatīvajā sistēmā. Tā ir viegli veicama vietnē www.nip.lv, sadaļā “E-lietas/dzīvokļu īpašniekiem”.


Atgādinām, ka tiešsaistes sapulces vērošanai ir nepieciešams dators vai mobilais telefons, vai planšete ar interneta pieslēgumu, savukārt sapulces laikā nav obligāti jāizmanto ierīces kamera vai mikrofons.


Plānots, ka pēdējā daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašnieku kopsapulce notiks šī gada 31. maijā.
Reģistrācija ir viegli veicama vietnē www.nip.lv, sadaļā “E-lietas / Dzīvokļu īpašniekiem”.

Sekojiet sapulču grafikiem.
Uz tikšanos virtuāli!


Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.