Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

Pirmā tiešsaistes kopsapulce noritējusi veiksmīgi! 

Publicēts: 30.04.2021

Pirmā SIA “Jelgavas nekustāmā īpašuma pārvalde” (JNIP) tiešsaistes platformā “Zoom” organizētā daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašnieku kopsapulce noritējusi veiksmīgi. Pusotru stundu garajā kopsapulcē dzīvokļu īpašnieki ieguva sev interesējošu informāciju, kā arī aktīvi iesaistījās mājas renovācijas procesa virzīšanā.

“Uzskatu, ka šī ideja ir realizēta veiksmīgi. Pirmajā virtuālajā tikšanās reizē pievienojās 24 mājas dzīvokļu īpašnieki. Šajā mājā aktuāls ir renovācijas jautājums. Tādēļ soli pa solim izskaidroju visu šī procesa virzību, lai kopīgi mēs varētu veiksmīgi atjaunot ēku. Prieks, ka dzīvokļu īpašnieki bija ieinteresēti un aktīvi, un mums kopā izdevās aulīga diskusija,” tā pēc pirmās kopsapulces JNĪP tehniskais direktors Oļegs Kukuts.
 
Lai nodrošinātu iespēju tiešsaistē noorganizēt šādu kopsapulci, JNĪP informatīvajā sistēmā tika integrēts “Zoom” platformas modulis, līdz ar to kopsapulcē varēja piedalīties tikai reģistrēti daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašnieki. Svarīgi, ka kopsapulces virtuālajiem apmeklētājiem savās viedierīcēs nebija jāuzstāda “Zoom” aplikācija, kas aizņem ierīces resursus, savukārt JNĪP varēja pārliecināties, ka kopsapulcē tiešām piedalās dzīvokļu īpašnieki.
 
JNĪP turpinās organizēt šādas tiešsaistes kopsapulces, kurās dzīvokļu īpašnieki varēs saņemt detalizētu informāciju par veiktajām pārvaldīšanas darbībām, finanšu izlietojumu, darbu ar parādniekiem, veiktajiem un plānotajiem remontdarbiem, kā arī pārvaldnieks sniegs atbildes uz dzīvokļu īpašnieku jautājumiem.
 
Jāpiebilst, ka, lai daudzdzīvokļu mājas dzīvokļu īpašnieki varētu sasaukt tiešsaistes kopsapulci, ir jāreģistrējas JNĪP informatīvajā sistēmā, sasniedzot vismaz 30% no visiem reģistrētajiem dzīvokļu īpašniekiem konkrētajā mājā. Ar plānoto kopsapulču grafiku var iepazīties JNIP informatīvajā sistēmā, sadaļā kopsapulces.
 
Jāatgādina, ka tiešsaistes sapulces vērošanai ir nepieciešams dators vai mobilais telefons, vai planšete ar interneta pieslēgumu, savukārt sapulces laikā nav obligāti jāizmanto ierīces kamera vai mikrofons.

Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.