Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

JNĪP tiešsaistē organizēs pirmo daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašnieku kopsapulci 

Publicēts: 19.04.2021

Īpašnieku kopsapulces pagājušajā gadā netika rīkotas, saistībā ar pandēmiju. Šogad esam pielāgojušies esošajai situācijai un rīkosim sapulces attālināti.

Šī gada 26. aprīlī  SIA “Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde” (JNĪP), dzīvojamo māju pārvaldnieks, organizēs pirmo no kopumā 176 daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašnieku ikgadējām atskaišu kopsapulcēm. Iespēja sasaistīt “Zoom” saziņas platformu ar uzņēmuma Informatīvo sistēmu palīdzēs pielāgoties šobrīd valstī noteiktajiem ierobežojumiem, saistībā ar COVID-19 vīrusa izplatību. Piedalīties kopsapulcē būs iespējams dzīvojamās mājas dzīvokļa īpašniekam autentificējoties JNĪP Informatīvajā sistēmā.

Svarīgi zināt, ka kopsapulces, izmantojot tiešsaistes platformu “Zoom”, tiks organizētas tām mājām, kuru dzīvokļu īpašnieki būs reģistrējušies JNĪP Informatīvajā sistēmā, sasniedzot vairākumu no kopējā dzīvokļu īpašnieku skaita konkrētajā mājā. Ar plānoto kopsapulču grafiku var iepazīties JNĪP Informatīvajā sistēmā.

JNĪP norāda, ka tiešsaistes sapulces vērošanai ir nepieciešams dators vai mobilais telefons, vai planšete ar interneta pieslēgumu, savukārt sapulces laikā nebūs obligāti jāizmanto ierīces kamera vai mikrofons. Sistēma ir izveidota tā, ka arī ierīcēs bez kameras vai mikrofona būs iespējams vērot sapulces gaitu. Būtiski ir tas, ka sapulces dalībniekam savās iekārtās neko nebūs jālejupielādē.  

Kā ik gadu, kopsapulcēs dzīvokļu īpašnieki varēs saņemt detalizētu informāciju par paveiktajiem darbiem 2020.gadā, finanšu izlietojumu, darbu ar parādniekiem, uzzināt kādi remontdarbi plānoti 2021.gadā, kā arī saņemt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem.

Lai piedalītos tiešsaistes sapulcēs (gan šajā, gan nākamajās), dzīvokļa īpašniekam ir jābūt reģistrētam JNĪP Informatīvajā sistēmā. Tāpēc tos dzīvokļu īpašniekus, kuri to vēl nav veikuši, aicinām reģistrēties.

Reģistrācija Informatīvajā sistēmā dzīvokļu īpašniekiem paver plašas iespējas piedalīties mājas pārvaldīšanā attālināti – uzdot jautājumus, saņemt atbildes, apmaksāt rēķinus, nodot skaitītāju rādījumus, u.t.t.

Reģistrācija ir viegli veicama vietnē www.nip.lv, sadaļā “E-lietas / Dzīvokļu īpašniekiem”.

Sekojiet sapulču grafikiem.
Uz tikšanos virtuāli


Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.