Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

Uzsākta daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas Mātera ielā 22 atjaunošana 

Publicēts: 04.06.2020

Ir noslēgts Granta līgums ar valsts attīstības finanšu institūciju ALTUM programmā “Daudzdzīvokļu māju energoefektivitāte” par Mātera ielas 22, Jelgavā daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas atjaunošanu.

Projekta ietvaros ēkai tiks veikta ārsienu siltināšana, pēdējā stāva un pagraba pārseguma siltināšana, jumta seguma nomaiņa, logu nomaiņa un ārdurvju atjaunošana, iekšējo inženiertīklu nomaiņa, apkures sistēmas pilnīga nomaiņa, ierīkojot divcauruļu sistēmu ar individuālu siltuma patēriņa uzskaites iespēju katram dzīvokļu īpašumam atsevišķi, un kāpņu telpas remonts, kā arī nomainot logus, tie tiks aprīkoti ar gaisa pieplūdes vārstiem “VentSys”, kas nodrošina nepieciešamo gaisa pieplūdi dzīvoklī ventilācijas sistēmas darbībai.
 
Pateicoties Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzekļiem, kurus administrē finanšu institūcija ALTUM, dzīvojamās mājas dzīvokļu īpašnieki saņems atbalstu granta veidā 50% apmērā no mājas atjaunošanai paredzētām attiecināmām izmaksām. Pārējā summa būvdarbu veikšanai tiks nodrošināta piesaistot AS “Swedbank” līdzekļus.
 
Jāatgādina, ka šajā daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes paaugstināšanas valsts atbalsta programmā mūsu pilsētā jau ir atjaunotas piecas mūsu pārvaldīšanā esošas daudzdzīvokļu ēkas un vienā darbi tuvojas noslēgumam. Ēka Mātera ielā 22 būs septītā šajā sarakstā. Savukārt kopumā veiksmīgas dzīvokļu īpašnieku un JNĪP sadarbības rezultātā, līdz šim ir atjaunotas 24 mājas, bet vēl 22 gaida savu kārtu darbu uzsākšanai.
 
Jāatgādina, ka programmai no Eiropas Reģionālās attīstības fonda pieejami 156 miljoni eiro. Piesaistot komercbanku finansējumu, kopumā šīs programmas ietvaros daudzdzīvokļu māju atjaunošanā kopumā tiks ieguldīti aptuveni 300 miljoni eiro. Šobrīd būvdarbi sekmīgi noslēgušies kopumā jau vairāk kā 150 mājās visā Latvijā.  Būvniecības procesā ir vēl vairāk nekā 80 nami, savukārt pārējie projekti ir dažādās īstenošanas stadijās.
 
Vairāk informāciju par programmu lasiet valsts attīstības finanšu institūcijas ALTUM mājas lapā - https://www.altum.lv/.
 
“Esiet saimnieki savam īpašumam – mēs palīdzēsim!”

 


Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.