Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

Vasarā pie mums strādā trīs skolnieces 

Publicēts: 22.07.2015

Lai Jelgavas izglītības iestāžu skolēniem ļautu iegūt pirmo darba pieredzi, kā arī vasaras brīvlaikā piedāvātu iespēju nopelnīt, šogad pašvaldības organizētajā skolēnu nodarbinātības programmā iesaistījusies arī SIA «Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde» (JNĪP). Šovasar uzņēmumā strādāt pieteicās trīs Tehnoloģiju vidusskolas skolnieces.

Atsaucoties pašvaldības aicinājumam, arī JNĪP radusi iespēju skolēniem nodrošināt darbu vasaras brīvlaikā, un tā 1. jūnijā pirmā darbadiena namu pārvaldīšanas uzņēmumā bija divām meitenēm no Tehnoloģiju vidusskolas, kuras nākamā mācību gadā uzsāks mācības 9. klasē. Savukārt 13. jūlijā pirmā darba diena bija vēl vienai šīs skolas audzēknei, un tā jaunietēm ir iespēja nopelnīt pašām, tā atslogojot arī ģimenes budžetu. Jāpiebilst, ka meitenes atbilstoši pašvaldības organizētās nodarbinātības programmas nosacījumiem uzņēmumā kopumā tika nodarbinātas trīs nedēļas pa sešām stundām dienā. Pēc nostrādātā laika atalgojumā viņas saņēma ap 164 eiro.

Uzņēmumā nodarbinātās skolnieces sekoja pārvaldnieku ikdienā veicamajiem pienākumiem, piedaloties objektu apsekošanā, kā arī citos svarīgos pārvaldnieku darbos. Tāpat meitenes iepazinās ar biroja darbu un palīdzēja viņu vecumam un prasmēm atbilstošos darbos gan JNĪP Juridiskās nodaļā, gan Klientu apkalpošanas daļā. Ar darbu šajās nodaļās turpina iepazīties šobrīd uzņēmumā nodarbinātā skolniece.

JNĪP uzteic meiteņu darbu – uzticētos pienākumus viņas veica ļoti apzinīgi un ar lielu atbildības izjūtu. Arī meitenes ir apmierinātas ar darba vidi un uzticētajiem pienākumiem, tādējādi JNĪP atzīst, ka pirmā pieredze, iesaistoties skolēnu vasaras nodarbinātības programmā, ir ļoti pozitīva. Tāpat jānovērtē arī skolēnu ieguvumi –darbs vasarā ir ne tikai iespēja nopelnīt savu pirmo algu, bet arī iegūt praktiskā darba pieredzi reālā darba vidē.

Paldies meitenēm pat apzinīgo un nopietno attieksmi pret darbu!


Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.