Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

JNĪP dezinficē māju kāpņu telpas; iedzīvotāji aicināti atbildīgi izturēties pret noteiktajiem ierobežojumiem un ievērot personīgo higiēnu 

Lai mazinātu Covid-19 infekcijas izplatīšanās riskus, SIA „Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde” (JNĪP) savā pārvaldībā esošajās daudzdzīvokļu mājās sākusi mitro uzkopšanu, izmantojot dezinfekcijas līdzekļus. Koplietošanas telpas papildus tiek tīrītas, pamatojoties uz dzīvokļu īpašnieku lūguma.

Līdz ar ārkārtas situācijas izsludināšanu valstī, kas paredz arī virkni profilaktisku pasākumu Covid-19 ierobežošanai, JNĪP vērsušies vairāku daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašnieki un viņu kontaktpersonas, informējot par nepieciešamību līdztekus ikdienas koplietošanas telpu uzkopšanai nodrošināt to papildu dezinfekciju. Tīrīšanas procesā īpaša uzmanība tiek pievērsta visiem priekšmetiem un virsmām, kurām bieži pieskaras cilvēki, piemēram, durvīm un durvju rokturiem, kāpņu margām, sienām, pastkastītēm. Galvenais mērķis – dezinficēt virsmas un telpas, kurām varētu būt pieskāries vai kurās varētu būt uzturējies pacients ar Covid-19 infekciju, lai ierobežotu tās tālāku izplatību.
 
Tāpat pie namu pārvaldnieka vērsušies virkne dzīvokļu īpašnieku, lūdzot atbalstu dezinfekcijas līdzekļu iegādē, kas tiek veikts par mājas uzkrājuma līdzekļiem. Viņi kāpņutelpu uzkopšanu apņēmušies nodrošināt saviem spēkiem.
 
JNĪP pateicas klientiem par apzinīgo rīcību un situācijas izpratni saistībā ar Covid-19 izplatību, dezinficējot savas mājas koplietošanas telpas, un aicina būt atbildīgiem arī tiem, kuri līdz šim JNĪP pēc attiecīga atbalsta nav vērsušies. Nama pārvaldniekam dot uzdevumu iegādāties papildu dezinfekcijas līdzekļus un nodrošināt telpu dezinfekciju iespējams, sazinoties ar JNĪP telefoniski. Tālruņa numuri publicēti mājaslapas nip.lv sadaļā „Par mums”, apakšsadaļā „Kontakti”.
 
JNĪP akcentē, ka dezinfekcijas līdzekļi tiek iegādāti un attiecīgie koplietošanas telpu dezinfekcijas darbi tiek veikti, dzīvokļu īpašniekiem nodrošinot attiecīgu finansējumu.
 
Lai gan koplietošanas telpas JNĪP dezinficē, ņemot vērā Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) rekomendācijas, tomēr iedzīvotājiem vienalga jābūt piesardzīgiem un atbildīgi jāizturas pret personīgo higiēnu, tostarp dezinficējot sava dzīvokļa durvju rokturus arī no iekšpuses, regulāri mazgājot rokas, atbilstoši tīrot telefonu un citas ierīces un priekšmetus, kas tostarp tiek lietoti ārpus mājas, kur pastāv inficēšanās risks ar Covid-19.
 
Detalizētu informāciju par atbilstošas personīgās higiēnas ievērošanu gan mājās, gan sabiedriskās vietās var uzzināt SPKC mājaslapā www.spkc.gov.lv.
 
Vienlaikus JNĪP atgādina, ka šā gada 12. martā visā valstī izsludināta ārkārtēja situācija ar mērķi panākt koronavīrusa Covid-19 ierobežošanu.  Iedzīvotāji aicināti ievērot ārkārtas stāvokļa noteikumus un pašizolēties turpmākās 14 dienas, ja ir nesen ieceļojuši no ārvalstīm; ja bijuši kontaktā ar Covid-19 infekcijas slimnieku; ja apmeklējuši veselības aprūpes iestādi, kur ārstēti pacienti ar Covid-19.
 
Jāatgādina, ka arī JNĪP līdz 14. aprīlim pārtrauc klientu apkalpošanu klātienē un uz laiku atceļ dzīvokļu īpašnieku sapulces. Tas nozīmē, ka šajā laika posmā netiks sniegti klātienes pakalpojumi. Dzīvokļu īpašnieki ar namu pārvaldnieku aicināti sazināties telefoniski vai elektroniski, izmantojot uzņēmuma informatīvo sistēmu.
 
Līdz 19. martam koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 oficiāli apstiprināta jau 86 cilvēkiem Latvijā, liecina SPKC informācija. Lielākais pozitīvo Covid-19 gadījumu skaits arvien ir Rīgā, kam seko Pierīgas reģions. SPKC apkopotie dati liecina, ka Rīgas reģionā patlaban ir 51–100 saslimušo, kamēr Pierīgā – 21–50 inficētie. Pārējos Latvijas novados, proti, Vidzemē, Kurzemē, Zemgalē un Latgalē, katrā ir 1–5 ar Covid-19 saslimušo.
 
Aktuālai informācijai par situāciju valstī saistībā ar Covid-19 var sekot līdzi SPKC mājaslapā www.spkc.gov.lv.
 
Esiet uzmanīgi, atbildīgi pret sevi un apkārtējiem!

Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.