Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

Sākas arī Svētes ielas 28 renovācija 

Publicēts: 03.07.2015

Šī gada laikā SIA «Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde» (JNĪP) un dzīvokļu īpašnieku kopīgas sadarbības rezultātā jau renovēta daudzdzīvokļu māja Lielajā ielā 39. Šobrīd siltināšanas darbi pilnā sparā norit mājā Katoļu ielā 17 un Lāčplēša ielā 33, kuru pārvaldnieks ir JNĪP, savukārt nupat sākusies arī Svētes ielas 28 renovācija.

Darbi tiek veikti vēl iepriekšējās valsts atbalstītās ēku energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumu programmas gaitā, un jau tuvākajā laikā darbus plānots uzsākt arī daudzdzīvokļu ēkā Kungu ielā 23.

Jāpiebilst, ka šajās visās ēkās tiks veikta ēku ārsienu siltināšana, pagraba un pēdējā stāva pārseguma siltināšana, logu un durvju nomaiņa, inženierkomunikāciju renovācija un kāpņu telpu kosmētiskais remonts.


Dzīvojamās ēkās Lāčplēša ielā 33 un Svētes ielā 28 energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumus veic PS Piegādātāju apvienība «Prime Service – BūvLat grupa», Katoļu ielā 17 - SIA AMAXS un Kungu ielā 23 - SIA ALVIMA.

Kaut arī šobrīd vēl nav apstiprināti jaunā plānošanas perioda programmas nosacījumi, JNĪP dzīvokļu īpašniekus jau tagad aicina lemt par dalību jaunajā programmā un sākt nepieciešamās dokumentācijas sagatavošanu. Jau šobrīd dzīvokļu īpašniekus aicinām vienoties par savas mājas renovāciju un pieņemt attiecīgu lēmumu. Tāpat jau tagad var veikt ēkas tehnisko apsekošanu, energoauditu un izstrādāt renovācijas projektu, kuru iesniegt, tiklīdz tiks izsludināta pieteikšanās jaunajai siltināšanas programmai.

Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.