Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

31.decembrī strādās trīs JNĪP norēķinu punkti 

Publicēts: 18.12.2019

Otrdiena, 31. decembris, būs pēdējā darba diena SIA «Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde» (JNĪP) norēķinu punktiem, taču jāņem vērā, ka šajā dienā pakalpojumu rēķinu sadalījumu būs iespējams apmaksāt tikai trijās JNĪP kasēs – Satiksmes ielā 35, Katoļu ielā 18 un Driksas ielā 4. Tās strādās līdz pulksten 14.

JNĪP norēķinu punktu slēgšana pilsētā uzņēmumam ir rūpīgi izsvērts, taču smags lēmums – gan tādēļ, ka virkne klientu ir pieraduši ikmēneša pakalpojumu rēķinu sadalījumu apmaksāt šādā veidā un no nākamā gada viņiem būs jāizmanto citas iespējas, gan tādēļ, ka norēķinu punktu slēgšana nozīmē darbinieku skaita samazināšanu, pārtraucot darba attiecības. JNĪP, apzinoties šī darba specifiku, novērtē katras kasieres ieguldījumu klientu apkalpošanā visu šo gadu garumā un pateicas par laipno attieksmi, ko saspringtajā ikdienā ne vienmēr bijis viegli saglabāt, taču darba attiecību pārtraukšana šajā gadījumā ir neizbēgama. Lai kaut nedaudz nāktu pretim norēķinu punktu darbiniekiem un nepasliktinātu viņu iespējas saņemt sociālās garantijas, darba līgumi ar kasierēm grāmatvedēm tiks izbeigti 30. decembrī. Jāuzsver, ka 30. decembrī visi norēķinu punkti strādās parastajā režīmā pēc ierastā darba laika.
 
Taču 31. decembrī klientiem būs jārēķinās ar zināmām neērtībām, proti, gada pēdējā dienā strādās tikai trīs norēķinu punkti – Satiksmes ielā 35 (veikalā «Rimi»), Katoļu ielā 18 (tirdzniecības centrā «Vivo centrs») un Driksas ielā 4 (tirdzniecības centrā «Pilsētas pasāža»). Turklāt, tā kā 31. decembris ir pirmssvētku diena, kasēm noteikts saīsinātais darba laiks – pakalpojumi šajos JNĪP norēķinu punktos būs pieejami līdz pulksten 14. JNĪP iedzīvotājus aicina būt saprotošiem un atvainojas par sagādātajām neērtībām.
 
Lai gan visi pieci JNĪP norēķinu punkti no 2020. gada 1. janvāra tiks slēgti, iedzīvotājiem būs nodrošinātas citas iespējas apmaksāt JNĪP pakalpojumu rēķinu sadalījumu. Izvērtējot savu klientu ieradumus rēķinu apmaksā un lai , pēc norēķinu punktu likvidēšanas, saglabātu daudzveidīgas iespējas norēķināties par sniegtajiem pakalpojumiem sev ērtā veidā, JNĪP jau savlaicīgi uzsāka sarunas ar VAS «Latvijas pasts» par samazinātu komisijas maksu tieši JNĪP klientiem. Vienošanās jau ir panākta, un, ja šobrīd pasta nodaļās komisijas maksa ir 2 procenti no kopējās summas, bet ne mazāk kā 3,50 eiro, tad jau drīzumā JNĪP klientiem papildus būs jāmaksā tikai 0,90 eiro. Uzņēmums cer, ka tādējādi iedzīvotāji, ņemot vērā savas ikdienas gaitas un izvēloties sev ērtāko rēķinu apmaksas veidu, maksimāli maz izjutīs norēķinu punktu slēgšanu. Tāpat arī turpmāk JNĪP pakalpojumu rēķinu sadalījumu apmaksu varēs veikt veikalu tīkla «Maxima» kasēs visā Latvijā (komisijas maksa – 50 centi par vienu maksājumu) un bankās (komisijas maksa ir atkarīga no katrā bankā noteiktā pakalpojumu cenrāža), izmantojot skaidras vai bezskaidras naudas norēķinus, savukārt internetbankā vai JNĪP informatīvajā sistēmā pakalpojumu rēķinu sadalījumu var apmaksāt, izmantojot tikai bezskaidras naudas norēķinus.
 
Lai gaišām domām un saticības pilna gada izskaņa un jaunais gads!

Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.