Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

Jelgavas nekustamā īpašuma pārvaldei 16.jūnijā jau 17. jubileja! 

Publicēts: 16.06.2015

Ar tradicionālo labāko darbinieku godināšanu īpašā svētku pasākumā piektdien, 19. jūnijā, SIA «Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde» (JNĪP) atzīmēs savu 17. jubileju. Un arī šogad uzņēmums turpinās pirms vairākiem gadiem iesākto tradīciju savā dzimšanas dienā iepriecināt Jelgavas Bērnu sociālās aprūpes centra mazākos audzēkņus, sarūpējot viņiem iespēju savās mājās noskatīties leļļu teātra izrādi. Šoreiz tā būs izrāde «Makss un Morics».

Labāko darbinieku godināšana kļuvusi par neatņemamu JNĪP dzimšanas dienas svinību sastāvdaļu, un arī šogad uzņēmums no tās nedomā atteikties – 19. jūnijā paldies par uzcītīgo darbu tiks teikts gan sētniekiem, gan remontstrādniekiem, kuri visa gada garumā apliecinājuši augstu profesionalitāti.

Savukārt 18. jūnijā JNĪP darbinieki, kā ierasts, dosies uz Jelgavas Bērnu sociālās aprūpes centru, lai iepriecinātu centra audzēkņus, pavadītu ar viņiem laiku un kopā noskatītos bērniem sarūpēto dāvanu – Latvijas Leļļu teātra izbraukuma izrādi «Makss un Morics».

Jāatgādina, ka JNĪP ir lielākais māju apsaimniekošanas uzņēmums Jelgavā un šobrīd apsaimnieko 415 dzīvojamās ēkas ar aptuveni 14 500 dzīvokļiem. Tas tika dibināts 1998. gadā, apvienojoties četrām namu pārvaldēm un avārijas–remontu uzņēmumam.

JNĪP, gaidot jubileju, izsaka pateicību saviem klientiem un sadarbības parteriem un cer uz veiksmīgu sadarbību arī turpmāk!

Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.