Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

Pirmais dzīvokļu īpašnieku lēmums elektroniski 

Publicēts: 19.09.2019

SIA Jelgavas nekustāmā īpašuma pārvalde piedāvā vēl iepriekš nebijušu iespēju - pieņemt dzīvokļu īpašnieku kopības lēmumus elektroniskā veidā. Par darbu pie šādas iespējas realizācijas savus klientus esam informējuši jau iepriekš. Šobrīd izstrādes process ir beidzies un notiek pirmā lēmuma pieņemšana.

Turpmāk piedāvāsim visus dzīvokļu īpašnieku lēmumus aptaujas veidā pieņemt  elektroniski. Visi tie mājas dzīvokļu īpašnieki, kuri būs reģistrējušies mūsu Informatīvajā sistēmā, savā e-pastā saņems uzaicinājumu piedalīties atbilstoša lēmuma pieņemšanā. Papildus tam Informatīvajā sistēmā būs redzami katras mājas aktīvi apspriežamie lēmumi ar aicinājumu dzīvokļu īpašniekiem tajos piedalīties. Jāpiebilst, ka katrai mājai var būt aktīvi vairāki vienlaicīgi apspriežami lēmumi. Lēmumu pieņemšana elektroniski neizslēdz iepriekšējo lēmumu pieņemšanas veidu. Tie dzīvokļu īpašnieki, kuri nebūs iepazinusies ar piedāvāto lēmuma projektu elektroniski, informāciju saņems savās pasta kastītēs papīra formātā kā līdz šim.
 
Ceram, ka elektroniskā informācijas aprite palielinās dzīvokļu īpašnieku skaitu, kas būs piedalījušies lēmuma pieņemšanā un atvieglos pašu lēmumu pieņemšanas procesu.
 
Esam patīkami pārsteigti par dzīvokļu īpašnieku aktivitāti un nevairīšanos izmantot mūsu Informatīvās sistēmas jauninājumus. Jau pirmajā lēmuma pieņemšanas dienā dzīvokļu īpašnieki ir aktīvi izmatojuši iespēju savu lēmumu paziņot elektroniski. Pateicamies par uzdrīkstēšanos.

Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.