Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

Pārvietos atkritumu tvertnes Pērnavas ielas rajonā 

Publicēts: 28.08.2019

Informējam, ka piektdien, 30.augustā esošās publiskās atkritumu tvertnes, ko izmantoja Pērnavas ielas 18, Pērnavas ielas 20, Pērnavas ielas 22 un Vecā ceļa 53 māju iedzīvotāji, tiks pārvietotas uz teritoriju Pērnavas ielā 18A, kur tiks izveidots jauns, iežogots konteineru novietošanas laukums. Pielikumā informatīvs grafisks attēlojums.

No jaunā mācību gada Jelgavas 6.vidusskolā mācīsies par nepilniem 200 skolēniem vairāk nekā pagājušajā mācību gadā, kā arī ir atvērstas četras pirmsskolas izglītības grupas. Līdz ar to būtiski palielināsies transporta plūsma un gājēju kustība šaurajā brauktuvē pie skolas ieejas. Nodrošinot satiksmes kustības drošību, estētisku un sakārtotu vidi zaļajā zonā pie skolas ēkas ieejas, uz pašvaldības zemes esošā publiskā atkritumu novietne tiks pārvietota.

Papildus info: [email protected] vai pa tālr. 8787

Informāciju sagatavoja JPPI Pilsētsaimniecība


Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.