Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

Noslēgts Granta līgums par Dobeles ielā 10, Jelgavā daudzdzīvokļu mājas atjaunošanu 

Publicēts: 29.05.2019

2019. gada 28.maijā tika noslēgts Granta līgums ar valsts attīstības finanšu institūciju ALTUM programmā “Daudzdzīvokļu māju energoefektivitāte” par Dobeles ielas 10, Jelgavā daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas atjaunošanu.

Projekta ietvaros tiks veikta sienu siltināšana, pēdējā stāva un pagraba pārseguma siltināšana, jumta seguma nomaiņa, logu nomaiņa un ārdurvju atjaunošana, iekšējo inženiertīklu nomaiņa, apkures sistēmas pilnīga nomaiņa, ierīkojot divcauruļu sistēmu ar individuālu siltuma patēriņa uzskaites iespēju katram dzīvokļu īpašumam atsevišķi, un kāpņu telpas remonts.

Jāatzīmē, ka šī ir trešā ēka, kas tiek atjaunota līdztekus iepriekš divām atjaunotajām Dobeles ielas kvartālā, tādējādi sakārtojot rajona infrastruktūru un uzlabojot estētisko pievilcību.
 
Vairāk informāciju par programmu lasiet valsts attīstības finanšu institūcijas ALTUM mājas lapā - https://www.altum.lv/.

“Esiet saimnieki savam īpašumam – mēs palīdzēsim!”
 

Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.