Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

JNĪP paplašina norēķinu iespējas – rēķinus varēs apmaksāt arī «Maxima» veikalos 

Publicēts: 16.05.2019

Uzņēmums piedāvā vēl vienu iespēju kā apmaksāt mājas pārvaldnieka SIA JNĪP rēķinu (Pakalpojumu rēķinu sadalījumu).


Lai klientiem piedāvātu plašākas izvēles iespējas norēķiniem par SIA “Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde” (JNĪP) sniegtajiem pakalpojumiem, izvēloties sev ērtāko maksāšanas veidu, no 1. maija JNĪP rēķinus var apmaksāt arī veikalu tīkla “Maxima” kasēs visā Latvijā. JNĪP apzinās, ka cilvēkam, kurš rēķinus radis apmaksāt klātienē, dažkārt nākas speciāli doties uz tuvāko JNĪP norēķinu punktu, kas ne vienmēr ir pa ceļam, bet rēķinu nomaksa vienlaicīgi ar iepirkumiem veikalā šo procesu var atslogot. Jāuzsver, ka šī ir jauna iespēja papildus jau esošajām – maksājumus arī turpmāk varēs veikt JNĪP informatīvajā sistēmā, internetbankā, JNĪP norēķinu punktos pilsētā un kredītiestādēs

SIA JNĪP rēķinu augšējā labajā stūrī ir izvietots īpaši izveidots svītru kods. Pie kases ir jāuzrāda SIA JNĪP Pakalpojumu rēķinu papīra formātā kopā ar pārējiem pirkumiem. Maksājumu ir iespējams veikt ne tikai skaidrā naudā bet arī ar bankas karti jebkurā SIA “Maxima Latvija” veikalu kasē. Daudzi mūsu klienti šo iespēju novērtēs, jo šobrīd varam piedāvāt norēķinus ar bankas kartēm. Maksājums tiks pieņemts ar vienu summu, kas vēlāk tiks attiecināta uz visām rēķina pozīcijām. Veicot maksājumu, klients var norādīt sev vēlamo maksājamo summu – līdzīgi kā JNĪP norēķinu punktos. Par pakalpojumu tiks ieturēta sadarbības partnera noteiktā komisijas maksa - 50 centi par vienu maksājumu.


Ar šādu sadarbības piedāvājumu pie JNĪP vērsās SIA “Maxima Latvija” kopā ar SIA “SOLLO LV”, kas ir licencēta maksājumu iestāde, un, domājot par plašāku iespēju piedāvāšanu mūsu klientiem, tika pieņemts lēmums par sadarbību. Jāuzver, ka, rūpējoties par mūsu klientu ērtībām, esam atvērti sadarbībai arī ar citām reģistrētām vai licencētām maksājumu iestādēm un kredītiestādēm un labprāt izskatīsim ikvienu piedāvājumu.
JNĪP atgādina: lai izvairītos no nepatīkamām situācijām, ikmēneša rēķini ir jānomaksā savlaicīgi.

 

Uz veiksmīgu sadarbību arī turpmāk!


Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.