Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

27. februārī aicinām apmeklēt kontaktpersonu tikšanos ar pārvaldnieku 

Publicēts: 21.02.2019

SIA „Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde” (JNĪP) 2019. gada 27. februārī, plkst. 18:00, Jelgavas 3. sākumskolā, Uzvaras ielā 10, Jelgavā, aicina daudzdzīvokļu dzīvojamo māju dzīvokļu īpašnieku kontaktpersonas uz tikšanos.

JNĪP jau 10. gadu organizē kontaktpersonu sanāksmi. Kontaktpersona ir dzīvokļu īpašnieku pilnvarotā persona, kas nodrošina ar dzīvojamās mājas pārvaldīšanu saistītās informācijas apriti. Sanāksme šogad tiek organizēta pirms dzīvojamo māju atskaites sapulcēm, jo ir nepieciešams apspriest svarīgāko informāciju par līgumu slēgšanu ar pakalpojumu sniedzējiem un izmaiņām ugunsdrošības noteikumos.

Dzīvojamo māju pārvaldīšanas likumā ir noteikts, ka dzīvojamās mājas īpašnieks un attiecīgā pakalpojuma sniedzējs noslēdz līgumu par dzīvojamās mājas uzturēšanai nepieciešamā pakalpojuma nodrošināšanu. Lai noslēgtu līgumu, mājas dzīvokļu īpašnieki pilnvaro vienu personu pakalpojuma līguma noslēgšanai. Likuma prasības ir izpildījis siltumenerģijas piegādātājs SIA „Fortum Jelgava” un ar katru māju ir noslēgts „Siltumenerģijas piegādes un lietošanas līgums”.

Ir pienācis laiks noslēgt līgumus par ūdenssaimniecības pakalpojumiem, kas ietver ūdens apgādi un centralizētās kanalizācijas pakalpojumu nodrošināšanu, un par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumiem. Uz sanāksmi ir uzaicināti SIA „Jelgavas ūdens” un SIA „Jelgavas komunālie pakalpojumi” pārstāvji, kuri sniegs informāciju un paskaidrojumus par pakalpojumu līgumiem.

Ministru kabineta noteikumi Nr. 238 „Ugunsdrošības noteikumi”, kas  stājās spēkā 2016. gada 1. septembrī, izstrādāti  ar mērķi sakārtot normatīvo regulējumu ugunsdrošības jomā atbilstoši faktiskajai situācijai. To zināšana un ievērošana ir svarīga, lai novērstu nelaimes gadījumus. Sanāksmē klātesošie tiks iepazīstināti ar jaunajām normām ugunsdrošības jomā.  

Daudzdzīvokļu māju pārvaldnieka un kontaktpersonu tikšanos JNĪP organizē regulāri, lai klātienē pārrunātu aktuālos ar māju pārvaldīšanu saistītos jautājumus. Sanāksme notiks 27. februārī, plkst. 18:00, Jelgavas 3. sākumskolā, Uzvaras ielā 10, Jelgavā.  

Sanāksmes jautājumi:
1.)    aktualitātes māju pārvaldīšanas jomā;
2.)    līguma slēgšana ar pakalpojumu sniedzējiem – aukstā ūdens apgāde un centralizētās kanalizācijas pakalpojumi, sauso sadzīves atkritumu apsaimniekošana;
3.)    izmaiņas ugunsdrošības noteikumos.

Esiet saimnieki savam īpašumam – mēs palīdzēsim!


Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.