Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

Uzsākta Lāčplēša ielas 21 un Lāčplēša ielas 23, Jelgavā daudzdzīvokļu dzīvojamo māju atjaunošana 

Publicēts: 31.08.2018

2017. gada oktobrī atsākās valsts atbalstītās ēku energoefektivitātes paaugstināšanas programmas realizācija Jelgavā. 2018.gada maijā jaunajā plānošanas periodā tika pabeigta pirmās mājas atjaunošana Jelgavā, Vīgriežu ielā 30.  Savukārt šī gada jūlijā tika uzsākta Lāčplēša ielas 21 un Lāčplēša ielas 23, Jelgavā daudzdzīvokļu dzīvojamo māju atjaunošana. Būvniecības darbus plānots pabeigt šī gada rudenī.

2018.gada jūlijā tika uzsākta Lāčplēša ielas 21 un Lāčplēša ielas 23 daudzdzīvokļu dzīvojamo  māju atjaunošana. Lāčplēša ielā jau ir atjaunotas divas mājas – Lāčplēša ielā 19A un Lāčplēša ielā 33. Kā arī tuvākajā nākotnē plānots atjaunot vēl divas šī kvartāla mājas. Rezultātā veidojas Jelgavas māju kvartāls, kur gandrīz visas mājas būs atjaunotas. Tas rada prieku par sakoptāku un skaistāku pilsētas vidi ne tikai šo māju iedzīvotājiem, bet arī pārējiem jelgavniekiem.

Projekta ietvaros tiek veikta sienu siltināšana, pēdējā stāva un pagraba pārseguma siltināšana, jumta seguma daļēja nomaiņa, logu un ārdurvju nomaiņa, iekšējo inženiertīklu nomaiņa, apkures sistēmas pilnīga nomaiņa, ierīkojot divcauruļu sistēmu ar individuālu siltuma patēriņa uzskaites iespēju katram dzīvokļu īpašumam atsevišķi, un kāpņu telpas remonts. Šīs programmas obligāta prasība - ventilācijas sistēmas uzlabošana. Nomainot logus, tie tiks aprīkoti ar gaisa pieplūdes vārstiem “VentSys”, kas nodrošina nepieciešamo gaisa pieplūdi ventilācijas sistēmas darbībai. Darbus plānots pabeigt šī gada rudenī.  

Pieredze rāda, ka mājās, kurās veikti atjaunošanas darbi, siltumenerģijas patēriņš būs būtiski mazāks. Tas nozīmē, ka ziemas sezonā gaidāms mazāks apkures rēķins. Siltinātai mājai samazinās ne tikai siltumenerģijas patēriņš, bet ir arī citi ieguvumi – uzlabojas telpu mikroklimats, komforts ne tikai ziemā, bet arī vasaras sezonā, pagarinās mājas ekspluatācijas laiks, pievilcīgs mājas ārējais izskats, dzīvokļu tirgus vērtības pieaugums un sakārtota mājas apkārtējā vide. Lai realizētu šādus uzlabojumus arī savā mājā, ir iespēja pieteikties valsts atbalstam ēku energoefektivitātes paaugstināšanas programmā. Piedaloties šajā programmā, vienu no energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumiem, apkures sistēmas nomaiņu, varēs veikt par puscenu. Vairāk informāciju par programmu lasiet valsts attīstības finanšu institūcijas ALTUM mājas lapā - https://www.altum.lv/lv/pakalpojumi/energoefektivitate/daudzdzivoklu-maju-energoefektivitate-pamatinformacija/par-programmu/

Jāizsaka liela pateicība dzīvokļu īpašniekiem par neatlaidību un sapratni, ka ir nepieciešams atjaunot savu māju!

“Esiet saimnieki savam īpašumam – mēs palīdzēsim!”

 


Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.