Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

19.augustā uzsāks apkures sistēmas hidrauliskās pārbaudes 

Publicēts: 17.08.2018

Gatavojoties apkures sezonai, dzīvojamās mājās, kuras pārvalda SIA “Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde” (JNĪP), 2018.gada 19.augustā uzsāks apkures sistēmas hidrauliskās pārbaudes. Pārbaudes laikā sistēmā tiks paaugstināts spiediens, tādēļ aicinām iedzīvotājus būt uzmanīgiem. Avārijas gadījumā nekavējoties ziņot mums (diennakts avārijas dienesta telefons – 63020000). Iedzīvotāji lūgti nodrošināt piekļuvi apkures sistēmai dzīvokļos.

Pārbaudes tiks veiktas brīvdienās pēc pulksten 9, kad lielākā daļa dzīvokļu īpašnieku ir mājās. Tas ir būtiski fiksēto defektu novēršanai gadījumos, kad kādā dzīvoklī atklājas “vājā” apkures sistēmas vieta. JNĪP uzsver, ka cauruļvadu pārbaudes laikā sistēmā tiks paaugstināts spiediens, un iedzīvotāji lūgti avārijas gadījumā nodrošināt piekļuvi apkures sistēmai dzīvokļos. Spiediens cauruļvados tiek paaugstināts līdz sešiem bāriem – jo augstāks nams, jo spiediens būs lielāks. Paaugstināts spiediens sistēmā tiek uzturēts vismaz 24 stundas. Gadījumā, ja tas sistēmā ir būtiski samazinājies, tiek meklētas noplūdes vietas. Sistēmu uzpildei pieslēdz atkārtoti, un vēlreiz tiek pārbaudīta visa sistēma, apsekojot stāvvadus, atzarus, guļvadus utt. Ja spiediens saglabājas, sistēma ir gatava ziemas sezonai, ja nē – sadarbībā ar dzīvokļu īpašniekiem tiek veikti nepieciešamie remontdarbi.

Ar informāciju, kad tiks veikta hidrauliskā pārbaude, var iepazīties informatīvajā sistēmā: www.jnip.lv. Dzīvokļu īpašnieki, kas nav reģistrējušies šajā sistēmā, informāciju varēs iegūt paziņojumos, kas tiks izvietoti kāpņu telpās uz informācijas dēļiem.

Apkures sistēmas elementu avārijas apkures sezonas laikā var radīt krietni lielākus zaudējumus gan katram iedzīvotājam, gan dzīvojamai ēkai kopumā. Paldies visiem dzīvokļu īpašniekiem, kuri veiks savas mājas apkures sistēmas hidraulisko pārbaudi, lai bojājumu gadījumā varētu laicīgi novērst radušos defektus!


Esiet saimnieki savam īpašumam – mēs palīdzēsim!


Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.