Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

SIA “Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde” atzīmēs 20 gadu jubileju 

Publicēts: 12.06.2018

SIA “Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde” (JNĪP), sagaidot savu 20. dzimšanas dienu, paliek uzticīga pirms divpadsmit gadiem iedibinātajai tradīcijai - savā jubilejā iepriecināt Jelgavas Bērnu sociālās aprūpes centra bērnus. Toreiz JNĪP bērniem dāvināja trenažierus. Šogad bērnus iepriecinās Rīgas Jauniešu leļļu teātris “I-ā”. Savukārt ikgadējā JNĪP darbinieku sveikšana plānota 16. jūnijā.

JNĪP darbinieki pirms divpadsmit gadiem ieviesa tradīciju uzņēmuma dzimšanas dienā sarūpēt dāvanu Jelgavas bērnu sociālās aprūpes centra bērniem. Iepriekšējos gados tiem, par JNĪP darbinieku saziedotajiem līdzekļiem, bija iespēja noskatīties kādu no Latvijas Leļļu teātra izrādēm -   “Ērkšķrozīte”, “Gudrais zobiņš”, “Lellīte Lolīte”, “Trakulīte sandalīte”, “Makss un Morics”. Tāpat JNĪP jubilejas reizē bērniem bijusi iespēja laiku aizraujoši pavadīt Līvu akvaparkā, kā arī baudīt jautrā iluzionista priekšnesumu. Šogad bērnus ieplānots iepriecināt ar Rīgas Jauniešu leļļu teātra “I-ā” izrādi “Mēness taurenis”. JNĪP izsaka pateicību ne tikai saviem darbiniekiem par iespēju iepriecināt bērnus, bet arī māksliniekiem par atsaucību un pretimnākšanu pasākuma sarūpēšanā!


15.jūnijā notiks konference “Mājokļu pārvaldīšanas pieredze un attīstība”, kas veltīta JNĪP 20 gadu jubilejai. Informatīvo atbalstu konferencei nodrošinās laikraksts “Dienas bizness”. Konferences dalībnieki pārstāvēs pārvaldniekus no Vācijas, Baltkrievijas un Latvijas.


Savukārt 16. jūnijā 20 gadu jubilejai veltītā pasākumā tiks sveikti JNĪP darbinieki, it sevišķi tie, kas uzņēmumā ir nostrādājuši 20 gadus.


JNĪP, gaidot jubileju, izsaka pateicību saviem klientiem, kontaktpersonām un sadarbības partneriem, kā arī visiem darbiniekiem, kuri ar savu ikdienas darbu un pieredzi dzīvē palīdz īstenot uzņēmuma moto: “Esiet saimnieki savam īpašumam – mēs palīdzēsim!”


Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.