Dzīvokļu īpašnieki tiek aicināti piedalīties savas dzīvojamās mājas sakopšanas darbos 

Publicēts: 31.03.2015

Jau tradicionāli aprīlis ir pasludināts par Spodrības mēnesi Jelgavā, tādēļ iedzīvotāji tiek aicināti iesaistīties apkārtējās vides sakopšanas un labiekārtošanas darbos un kopīgiem spēkiem uzpost gan savu daudzdzīvokļu māju, gan tās apkārtni. Spodrības mēneša noslēgums būs Lielā talka, kas šogad visā Latvijā norisināsies 25. aprīlī.

Dzīvokļu īpašnieki īpaši tiek aicināti piedalīties kāpņutelpu un koplietošanas telpu sakopšanā. Kā nosaka Dzīvojamās mājas sanitārās apkopes noteikumi, logus koplietošanas telpās ir jāmazgā vienu reizi gadā, tādēļ aicinām daudzdzīvokļu mājas uzturēšanai paredzētos līdzekļus izmantotu pēc iespējas ekonomiskāk, atsevišķus darbus dzīvokļu īpašnieki veikt saviem spēkiem un ieekonomēt mājas kopējos līdzekļus, tos novirzot citiem darbiem.
Lai nodrošinātu iespēju atbrīvoties no atkritumiem, veicot māju bēniņu un pagrabu tīrīšanas darbus, “Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde” (JNĪP) aicina izmantot iespēju un pieteikt tīrīšanas darbiem nepieciešamo konteineru skaitu pie savas dzīvojamās mājas pārvaldnieka līdz Lieldienām.

Arī JNĪP darbinieki iesaistīsies Lielās talkas aktivitātēs 24. aprīlī, jau trīspadsmito gadu pēc kārtas sakopjot fašistiskā terora upura piemiņas vietu mežā RAF dzīvojamā masīvā. Kā ierasts, tiks sagrābtas pērnās lapas, izzāģēti zari un savākti atkritumi piemiņas vietā.

JNĪP aicina ikvienu iesaistīties sakopšanas darbos – ne tikai Spodrības mēnesī, bet arī ikdienā.

Esiet saimnieki savam īpašumam – mēs palīdzēsim!


Atgriezties atpakaļ
© SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"