Informējam, ka šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Mājaslapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti un nodrošina tehnisku servisa darbību. Turpinot lietot šo Mājaslapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk par šo lasīt: Uzņēmuma personas datu apstrāde un privātuma politika.
NĪP logo
jelgava.lv
Meklēt rakstu

Jau piecpadsmito reizi JNĪP Lielās talkas ietvaros sakopj piemiņas vietu RAF masīvā 

Publicēts: 03.05.2018

Aprīļa mēnesī visā Latvijā notika Lielā talka, kurā aktīvi piedalījās gan dzīvojamo māju iedzīvotāji, gan pārvaldnieks SIA «Jelgavas nekustāmā īpašuma pārvalde» darbinieki. 27.aprīļa pēcpusdienā sakopām fašistiskā terora upura piemiņas vietu RAF dzīvojamā masīvā.

Turpinot tradīciju jau piecpadsmito gadu JNĪP darbinieki iesaistījās vides sakopšanā. SIA «Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde» (JNĪP) darbinieki sakopa fašistiskā terora upuru piemiņas vietu mežā, RAF dzīvojamā masīvā, sagrābjot pērnās lapas un savācot atkritumus piemiņas vietas tuvumā. Sakopšanas darbi noritēja dienu pirms Lielās talkas – 27. aprīlī. Ar pērnajām lapām un atkritumiem piepildīts astoņu kubikmetru ietilpības konteiners.


Kopīgā talka ir uzņēmuma tradīcija, kas līdztekus apziņai par vēl vienu sakoptu vietu pilsētā, sniedz arī iespēju būt kopā ar kolēģiem ne tikai ikdienas darbos, bet arī vides sakopšanā. JNĪP aicina pavasara darbos iesaistīties dzīvokļu īpašniekiem, lai veiktu tādu telpu sakopšanu, kuru iespējams veikt pašiem, piemēram, bēniņu un pagrabu sakārtošanu. Padarītie darbi ļaus ietaupīt finanšu līdzekļus citiem darbiem, kuru izpildīšanai nepieciešama mūsu palīdzība.  


Lielā talka ir atgādinājums par sekām, kas rodas cilvēku bezatbildīgas rīcības rezultātā. Aicinām iedzīvotājus ikdienā nepiegružot vidi, kurā dzīvojam un novietot atkritumus tiem paredzētajās vietās.

Esiet saimnieki savam īpašumam – mēs palīdzēsim!


Atgriezties atpakaļ
Visas tiesības ir aizsargātas © SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"
Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz ziņojuma vai attēla autoru un saiti uz avotu, kā arī sniedzot informāciju uzņēmuma e-pastā ([email protected]).
Autors patur tiesības liegt atsevišķu ziņojumu vai attēlu pārpublicēšanu.